Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní výstava rybářských potřeb

MILO

 

Firma MILO nabízí řadu novinek a slevových akcí. V novém kaprovém programu např. krásné dvoudílné kaprové pruty nové generace KYMERA a KAMALEON ve čtyřech délkách. Na českém trhu jsou novinkou především délky 3 m a 3,30 m, tradiční délky 3,60 a 3,90 a to vše doplněno krmícím 6-ti librovým prutem 3,60.
U dosud známých kvalitních modelů DEIMOS a DRAKE nabízíme v akci 2 pruty za cenu jednoho.
U našeho stánku je možné objednat nové modely stanů , především se jedná o stan GAZEBO. Svou velikostí 3 x 3 metry se stává jakýmsi mobilním domkem, který je možné postavit během několika málo minut. Stan MOSKY je zase neocenitelným úkrytem při letní invazi komárů a může se připevnit k jakémukoliv lehátku.
Dále nabízíme celé nové řady prutů v plavané a to jak bičů, matchových prutů, bolonézek a děliček.
V akci nabízíme s velkou slevou velmi kvalitní DEIMOS MATCH TRAVEL 3,90 m a 4,20 m. Pro závodníky v plavané představíme nové sedačky s širokým výběrem nejrůznějších doplňků.
U našeho stánku můžeme dále nabídnout širokou škálu nových prutů, navijáků a doplńků pro všechny další způsoby rybolovu - přívlač, feeder, sumcový program, mořský program. Vystavujeme a nabízíme také výrobky firmy CRALUSSO, STONFO, JP. Vnadící směsi značky MILO a BOLAND nabízíme na výstavě za loňské, tedy nezvýšené ceny.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

RYBAŘENÍ 2012

Fotogalerie

Souběžně také

Prodítě
15.-18.3. 2018


Svět ženy
15.-18.3. 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště