Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní výstava rybářských potřeb

Mikbaits®

 

Ashima je zpět
Legendární háčky Ashima v originálních baleních jsou zpět na českém trhu. Jedinečná kvalita, původní i nové tvary háčků, dokonalá ostrost. V nabídce jsou modely C410 Indispensable Carp (+ verze C415 bez protihrotu), C420 Anti Eject (+ verze C425 bez protihrotu), C430 Goliath, C440 Excalibur, C510 Curved Shank, C820 Wide Gape, C887 Heavy Carp a C900 Super Long Shank. Háčky jsou ve velikostech 2,4,6,8,10.


Nová balení
Velká část trvanlivých boilie dostala počátkem roku nová vysoce kvalitní zipová balení. Zcela nové 1 a 2,5kg sáčky najdete u Gangstera či eXpressu. Úplně nová je i řada Legends, jenž zahrnuje naše nejúspěšnější boilie, nyní však v trvanlivé verzi. Nový je též Spiceman, což je ostře kořeněné rybí boilie v příchutích Pikantní Švestka a Kořeněná Játra.

Spiceman
Spiceman (čti spaismen) má zcela unikátní složení, které je značně odlišné od naprosté většiny jiných boilie. Je postaven na rybích moučkách a kořeněných atraktorech, použili jsme v něm i několik málo známých přísad, navíc jsme si některé nechali vyrobit přímo pro tento mix. Vývoj díky tomu trval tři roky, ale pokud pečlivě sledujete naše stránky, určitě je vám jasné, že to stálo za to. Počet a velikost úlovků, jež se nám podařilo při jeho testování nachytat, jsou naprosto úžasné, překračující veškerá očekávání. Spiceman vyniká v tom, že přináší mnoho záběrů, ale zároveň přitahuje trofejní kapry jako magnet. Je účinný po celý rok včetně zimy, funguje i s minimem návnady. A jak jsme k našemu velkému překvapení během testů zjistili, je to naprostá bomba při chytání amurů. K dostání v průměrech 16 a 20mm v příchutích Pikantní Švestka a Kořeněná Játra.

Více informací naleznete na www.mikbaits.cz nebo od 8. do 11. března na výstavě RYBAŘENÍ v Brně.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

RYBAŘENÍ 2012

Fotogalerie

Souběžně také

Prodítě
15.-18.3. 2018


Svět ženy
15.-18.3. 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště