Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní výstava rybářských potřeb

Los Cormoran: Rybářské potřeby firmy Los Cormoran na výstavě RYBAŘENÍ 2012

 

Společnost Los Cormoran nabízí kompletní sortiment pro každého rybáře. Že rybářské potřeby si u Los Cormoran vybere každý, od rybářského začátečníka, až po protřelého mistra Petrova cechu, si mohou ověřit i návštěvníci výstavy Rybaření od 8. do 11. března v Brně.

Společnost zde představí například nový model zateplených vysokých zimních termobot/gumovek LEMIGO ARCTIC THERMO + z EVA s protiskluzovou podrážkou a izolační vložkou až do -50 °C. Tato novinka úspěšně prošla i velkým lednovým testem Českého rybáře! Jedná se o vysoké, super lehké zimní boty s vložkou pro snadný vstup do vody a pohodové rybaření. Lze použít pro spíše statičtější rybaření, lov z lodi nebo na dírkách; brzkou jarní, podzimní a zimní část studené rybářské sezony a dále pak rybaření na severu Evropy (Skandinávie, Island).   

Přívlačové speciality Strike Pro
Buster Jerk značky Strike Pro se stal pro mnoho vyznavačů lovu štik absolutním kultem. Těžko budete hledat nástrahu, která se jí v úspěšnosti vyrovná. Buster Jerk je nyní k mání i ve dvou menších modelech pro každou rybářskou situaci.
Buster Jerk 150 je extrémně všestrannou mašinkou k lovu štik. Má smrtonosnou akci ze strany do strany, se svůdnými „záblesky břicha“. Můžete s ním jerkovat, šlehat s ním, tahat ho, škubat, ale při žádném způsobu vedení nesmíte zapomenout dělat přestávky. Je to vynikající nástraha na celou sezonu. S ohledem na vedení ten nejjednodušší a nejlepší glider, na který jste kdy chytali. Optimálně pracuje v hloubce 0,5 až 4 m. Váha je 75 g a délka 15 cm.
Strike Pro Buster Jerk II optimálně pracuje v hloubce 0,3 až 2 m. Váha je 35 g a délka 12 cm.
Strike Pro Baby Bister - vznášivý/suspending - optimálně pracuje v hloubce 0,2 až 1 m. Jeho váha je 25 g a délka 10 cm.

Více informací naleznete na www.los-cormoran.cz nebo od 8. do 11. března na brněnském výstavišti v pavilonu F (stánek č. 051).

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

RYBAŘENÍ 2012

Fotogalerie

Souběžně také

Prodítě
15.-18.3. 2018


Svět ženy
15.-18.3. 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště