Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní výstava rybářských potřeb

S Carp Scoutem vstupují do rybaření nové technologie

 

Společnost FISH-PRO představuje na výstavě RYBAŘENÍ revoluční zavážecí lodičku Carp Scout, která vyniká rozsáhlou výbavou i bohatou funkčností. K lepším úlovkům rybářům pomáhá GPS navigace, bezdrátový echolot nebo obousměrný přenos dat.

„Carp Scout je plně digitální zavážecí lodička pro vnadění a zavážení nástrah. Unikátní je ovladač s velkým LCD displejem, kterým rybář sleduje všechny funkce lodičky i její aktuální stav. Jako jediná lodička na trhu nabízí obousměrnou rádiovou komunikaci a díky ní má ve srovnání s ostatními extrémní dosah. Ovladač bezpečně řídí veškeré funkce až do vzdálenosti přes 500 metrů, což v praxi ani nelze využít,“ popisuje přednosti lodičky Carp Scout generální ředitel společnosti FISH-PRO s. r. o. Václav Freylich.

Český výrobce známý vlastní rybářskou značkou MIVARDI do lodičky vložil vlastní výzkum a vývoj. Výrobu zadává v Asii, ale technický vývoj i software je český a výsledné řešení je unikátní minimálně na českém a slovenském trhu. „Lodičku Carp Scout nabízíme v maximální možné výbavě. S danými parametry a za danou cenu dnes v Evropě nemá konkurenci,“ je přesvědčen Václav Freylich, který lodičku přihlásil i do soutěže Top exponát výstavy RYBAŘENÍ. 

Carp Scout přitahuje také pozornost návštěvníků v pavilonu F. Obdivují speciální ovladač, který zobrazuje hloubku a teplotu vody, výstup echolotu, stav baterií, vnadících komor, držáků udic a sílu signálu. Líbí se také GPS navigace, která umožňuje automatickou plavbu zadaným směrem nebo navigaci až na osm cílových bodů uložených v paměti. „Komunikace je oboustranná, takže lodička zpátky vysílá informace a především výstup integrovaného sonaru. S jeho pomocí lze ve vodě najít různé zlomy a zajímavá místa k lovu, uložit si je do paměti a následně na ně pomocí GPS automaticky lodičku navigovat,“ vysvětluje V. Freylich. Lodička je podle něj určena především pro kapraře, kteří potřebují precizně zmapovat místo lovu, otestovat strukturu dna echolotem a vnadit na těchto potenciálně lukrativních místech. Ale lze ji využít také na lov dravců a slouží i k vyvážení nástrah na vzdálenosti, na které není možné nahodit. „Konstrukce je velice stabilní a odolává i vlnám, ale ne extrémním, které by ji otočily. Zároveň je poměrně výkonná a rychlá, takže si poradí i s proudem a funguje i na řekách,“ ujišťuje výrobce. Výhodou jsou dvě baterie, dva motory, a také značná velikost. Kapacita návnad totiž není limitovaná hmotností, ale jen objemem.

„Lodička Carp Scout je na trhu od konce loňského roku a má obrovský úspěch. Prodalo se jich už několikanásobně více, než jsme očekávali. Jen v Česku jde o stovky kusů,“ pochvaluje si zájem rybářů  Václav Freylich, který je spokojen také s účastí na brněnské výstavě: „Na RYBAŘENÍ vystavujeme každý rok a s tím, jak postupně budujeme sortiment naší značky, rozšiřujeme také expozici. Jsme asi největší českou firmou v rybařině a naše nabídka je tak široká, že potřebujeme aspoň jednou za rok ukázat zákazníkům kompletní sortiment. O návštěvníky nouzi nemíváme a nemáme ji ani letos.“

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

RYBAŘENÍ 2012

Fotogalerie

Souběžně také

Prodítě
15.-18.3. 2018


Svět ženy
15.-18.3. 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště