Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní výstava rybářských potřeb

Rybářský svátek v Brně

 

Již čtrnáctý ročník výstavy RYBAŘENÍ se uskuteční v areálu brněnského výstaviště v termínu 8. - 11. března. Mezi vystavovateli této největší přehlídka sortimentu pro sportovní rybolov ve střední Evropě nebudou chybět klíčoví dodavatelé a nejvýznamnější importéři rybářských potřeb na český trh.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na novinky pro letošní sezonu, ale i na tradiční sortiment nejvýznamnějších firem z oboru. Výstava RYBAŘENÍ je především nejkoncentrovanější nákupní příležitost pro rybáře a představuje tak největší obchodní dům s nabídkou všeho, co souvisí s rybařením.

Doprovodný program, který můžete i ochutnat
Příprava originálních rybích receptů s ochutnávkou proběhne v režii známých osobností a studentů střední rybářské školy. V neděli se bude podávat také dětské menu. V loňském roce rybí kuchyně moc potěšila třeba návštěvníky s bezlepkovou dietou, kteří se tak seznámili s novými možnostmi stravování. I letos zůstává cíl pořadatelů stejný - přivést ke zdraví prospěšné konzumaci ryb více lidí, protože spousta rybářů ryby jen chytá, ale nejí a často ani neví, jak je správně upravovat. Profesionálové jim poradí a názorně předvedou, jak s rybami správně zacházet, jak je udržovat, stahovat, vykosťovat a filetovat.
Doprovodný program samozřejmě nebude jen kulinářský, ale v první řadě se zaměří na sportovní rybolov a zážitky s ním spojené. Návštěvníci se mohou těšit na odborné přednášky s projekcemi, výstavu fotografií, vyprávění populárních osobností o svých cestovatelských a loveckých zážitcích. Nebudou chybět ani přehlídky rybářského oblečení a oblečení pro volný čas, taneční vystoupení a soutěže pro dospělé i děti. Pro nejmenší návštěvníky bude připraven dětský koutek.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

RYBAŘENÍ 2012

Fotogalerie

Souběžně také

Prodítě
15.-18.3. 2018


Svět ženy
15.-18.3. 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště