Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní výstava rybářských potřeb

Prut na míru můžete mít i s podpisem

 

Společnost LK Baits v pavilonu F představuje prut s jedinečným vzhledem, který si volí sám zákazník, a vynikajícími vlastnostmi pro nahazování a zdolávání ryb. Novinka se uchází o cenu Top exponát výstavy RYBAŘENÍ.


Společnost LK Baits vyrábí pruty na zakázku z těch nejkvalitnějších komponentů. „Stavíme je na míru podle představ zákazníků. Je to dražší záležitost, ale lidé, kterým jde o kvalitu, se dnes pomalu vracejí k ruční práci,“ říká  majitel společnosti Lukáš Krása a dodává: „Naše pruty se samozřejmě neprodávají v takovém množství jako čínské sériové výrobky, ale takových padesát nebo šedesát jich za rok postavíme.“

Prut Harrison – LK Baits 2 lb o délce 3,3 metru je matného nebo lesklého provedení, osazený ultra tenkými Fuji očky pro dosažení větší délky náhozu a snížení celkové váhy prutu. Velikost prvního očka stejně jako gramáž či barvu si volí zákazník. Držákem navijáku je povětšinou Fuji DPS v provedení Gun Smoke, rukojeť se vyrábí z nejlepšího portugalského korku nebo duplonu a samozřejmostí je koncovka ze Stainless Steel 316 s logem kapří hlava.Volitelný je také retro styl, což umocňuje barva blanku, která je stejná jako u starých bambusových prutů. Základní blank Harrison - LK využívá novou technologii spojování jednotlivých vrstev materiálu, čímž jsou zaručeny vynikající vlastnosti prutu pro nahazování a zároveň perfektní akce při zdolávání kaprů všech velikostí od nejmenších až po skutečné obry.

„Je to skutečně ruční práce, od vyhlazování oček až po zpracování koncovek. Na přání na prut vylaserujeme logo, jméno nebo třeba podpis,“ popisuje designér prutu Josef Urbánek. Jak zdůrazňuje, použity jsou jen ty nejlepší materiály, takže zákazník ocení nejen vzhled, ale i kvalitu. Jedinečný je podle něj zejména kompromis mezi jemností a tím i požitku při zdolávání ryb a dosažením délky náhozu. „Je to Rolls-Royce mezi pruty. Prostě to nejlepší, co jde postavit, pokud by člověk nechtěl prut posázet zlatem nebo diamanty,“ tvrdí Urbánek.

Společnost LK Baits v Brně vystavuje pravidelně a představuje jak vlastní produkci, tj. především nástrahy na kapry a pruty, tak výrobky dalších zastoupených značek. „Na RYBAŘENÍ každý rok přivážíme novinky pro další sezonu. Ale to vůbec nejdůležitější pro nás je, abychom se zde potkali s našimi věrnými zákazníky, kteří do Brna jezdí hlavně z Moravy a ze Slovenska,“ říká Lukáš Krása.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

RYBAŘENÍ 2012

Fotogalerie

Souběžně také

Prodítě
15.-18.3. 2018


Svět ženy
15.-18.3. 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště