Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní výstava rybářských potřeb

Jarní výstaviště přilákalo pestrou nabídkou 75 tisíc návštěvníků

11.3.2012

Tradiční jarní veletrhy PRODÍTĚ a RYBAŘENÍ oslovily především rodiny s dětmi, rybáře, modeláře a odborníky z těchto oborů. Stejně jako před rokem je doplnil tematicky navazující veletrh jiného pořadatele ITEA Brno s nabídkou hraček a her. Úplnou novinkou byl veletrh osobních financí PENíZE a souběžně se uskutečnil také veletrh MOTOSALON.

Jarní výstaviště přilákalo pestrou nabídkou 75 tisíc návštěvníků

TOP exponátem se stal opět kaprový speciál

10.3.2012

Stejně jako v loňském prvním ročníku soutěže o nejlepší exponát výstavy RYBAŘENÍ, i letos získal nejvíce hlasů kaprový speciál, který vystavuje společnost Sportcarp Vápeník a Šaravec, s. r. o.. Anglický prut Century C2 spojuje unikátní technologii s atraktivním designem.

TOP exponátem se stal opět kaprový speciál

Jakub Vágner v obležení

10.3.2012

V pavilonu F neudělá ani pár kroků, aby ho nezastavil některý z návštěvníků a nepožádal o autogram nebo o společnou fotografii. Největší rybářská celebrita přesto stále rozdává úsměvy, na stánku představuje DVD ze svých cest a s nejčerstvějšími zážitky seznamuje na každodenních přednáškách.

Jakub Vágner v obležení

Jakub Vágner na brněnském výstavišti

9.3.2012

Příznivci Jakuba Vágnera se mohou těšit na jeho přítomnost na výstavě RYBAŘENÍ v Brně.

Jakub Vágner na brněnském výstavišti

S revolučním vlascem nahodíte o třetinu dál

9.3.2012

V expozici společnosti RYBOLOV se můžete seznámit s převratnou novinkou, která v sobě spojuje výhody sňůr s vysokou nosností monofilových vlasců. Nanofil je výsledkem sedmiletého výzkumu a vývoje americké značky Berkley a můžete pro něj hlasovat v soutěži Top exponát výstavy RYBAŘENÍ.

S revolučním vlascem nahodíte o třetinu dál

S Carp Scoutem vstupují do rybaření nové technologie

9.3.2012

Společnost FISH-PRO představuje na výstavě RYBAŘENÍ revoluční zavážecí lodičku Carp Scout, která vyniká rozsáhlou výbavou i bohatou funkčností. K lepším úlovkům rybářům pomáhá GPS navigace, bezdrátový echolot nebo obousměrný přenos dat.

S Carp Scoutem vstupují do rybaření nové technologie

Hlasujte pro TOP exponát

9.3.2012

Dnes je poslední den, kdy můžete svým hlasem rozhodnout o výsledku soutěže o nejlepší výrobek vystavený v pavilonu F. Hlasování probíhá na portálu www.bvv.cz/rybareni do pátku 9. března 18.00 hodin. Do druhého ročníku soutěže TOP exponát výstavy RYBAŘENÍ přihlásili vystavovatelé patnáct výrobků, výsledky budou vyhlášeny v sobotu 10. března ve 12.15 hodin na pódiu v pavilonu F.

Prut na míru můžete mít i s podpisem

8.3.2012

Společnost LK Baits v pavilonu F představuje prut s jedinečným vzhledem, který si volí sám zákazník, a vynikajícími vlastnostmi pro nahazování a zdolávání ryb. Novinka se uchází o cenu Top exponát výstavy RYBAŘENÍ.

Prut na míru můžete mít i s podpisem

Sportcarp

5.3.2012

Pro letošní výstavu jsme pro naše návštěvníky a fanoušky připravili opět značné množství novinek, které budou na našem stánku k vidění, a ke kterým bude samozřejmě poskytnut odborný výklad zkušených rybářů z našich řad.

Sportcarp

Rybáři mají novou hračku. Mapu revírů s atlasem ryb pro chytrý telefon

2.3.2012

Nový program pro android i iOS obsahuje mapové podklady, umí najít nejbližší revír, zobrazí obrazový atlas ryb, to vše zdarma. Jeho oficiální premiéra se má odehrát až příští týden na výstavě Rybaření v Brně, ale už teď, kdy byla vydána první funkční verze, si ho stáhlo přes 500 nadšenců.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

RYBAŘENÍ 2012

Facebook

Fotogalerie

Souběžně také

Prodítě
15.-18.3. 2018


Svět ženy
15.-18.3. 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště