Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní výstava rybářských potřeb

Doprovodný program, který můžete i ochutnat

 

Doprovodný program výstavy Rybaření nabídne populárně naučné přenášky například o muškaření u nás, v Thajsku, na Kubě či Aljašce, dále o lovu na velké ryby, rybolovu s feederem, rybolovu na zarostlém maďarském jezeře Háromfa, sportovním rybolovu trofejních kaprů "chyť a pusť“. Představí se některé české rybářské revíry, rybářské školy aj., vše doprovázeno kvalitní videoprojekcí.

V prostoru, připomínajícím posezení u rybníka můžete potkat vodníka či půvabné vodní (mořské) panny, možná na vás vykoukne i zlatá rybka a splní nějaké tajné přání. Děti i dospělí si budou moci zasoutěžit v neobvyklých disciplínách od lámání prutů, pojídání rybích prstů, v jízdě na speciálních elektrických kolech a mnoha dalších soutěžích o zajímavé ceny.

Organizátoři neopomněli ani gurmány, kteří se zde budou moci poučit v přípravě rybích pokrmů, ochutnat různé netradičně i klasicky připravené rybí speciality. Program bude obohacen o módní přehlídky rybářského a volnočasového oblečení a hlavně pro děti proběhne v neděli veselý "Vodní maškarní bál", který svým rejem s pohádkovými bytostmi výstavu zakončí.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

RYBAŘENÍ 2012

Fotogalerie

Souběžně také

Prodítě
15.-18.3. 2018


Svět ženy
15.-18.3. 2018

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště