Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
- - -

Prodejní výstava rybářských potřeb

Návštěvníci veletrhů Rybaření, ProDítě a Svět ženy zaplnili brněnské výstaviště

 

Prodejní výstava rybářských potřeb Rybaření obsadila pavilony A1 a A2, návštěvníci zde nalezli novinky pro nadcházející sezónu, ale i tradiční, oblíbený sortiment. Výstavy Rybaření se účastní významní dodavatelé a importéři rybářských potřeb na český trh, celkem 56 firem.

Nabídku vystavovatelů doplnilo odborné poradenství a přednášky významných osobností rybářského světa, jmenujme alespoň Jakuba Vágnery, Karla Nikla, Davida Havlíčka, Tomáš Blažka nebo Jaromíra Dufka.

Návštěvníci zvolili Top exponát výstavy Rybaření, kterým se stal KOMBINATOR ® výrobce PATRON FISHING.

 

Veletrh potřeb pro děti a maminky ProDítě se konal v pavilonu B a nabídl komplexní přehlídku kočárků, autosedaček, textilu, hraček a dalších potřeb pro děti i maminky. K vidění byl nejenom běžný sortiment, ale i novinky pro nadcházející sezonu, které teprve míří na prodejní pulty. Veletrhu se účastnilo 94 firem z České republiky i ze zahraničí.

Nechyběl ani doprovodný program pro malé i větší návštěvníky – za dětmi přijelo například oblíbené prasátko Peppa s Tomem, Majda z Kouzelné školky s Petrem Vackem nebo Václav Upír Krejčí. V doprovodném programu byla také zvolena historicky první Těhotná miss.

Letošní novinkou byla prodejní přehlídka sortimentu pro krásnou a spokojenou ženu Svět ženy, v jejíž nabídce nechyběla kosmetika, móda od českých nezávislých tvůrců, zdravá výživa a další sortiment pro zdravý životní styl.

Vyhledávanou částí přehlídky byla kadeřnická show, masáže a kosmetika, kde mohly nejenom ženy zažít svoji proměnu. Prémiového ročníku se účastnilo 22 firem.

Pro návštěvníky byl připraven také atraktivní doprovodný program, kde byly představeny tipy a triky pro správnou péči o pleť, různé styl líčení nebo vyvráceny největší mýty ve zdravém stravování.

 

Řekli o výstavě Rybaření: 

Jaroslav Těšínský, JET FISH:

Do naší expozice začali návštěvníci chodit prakticky od zahájení výstavy. Patříme k pravidelným vystavovatelům, v Brně se prezentujeme rádi a přijedeme zase. Výstava nám posloužila k tomu, abychom představili nová obalovací těsta Suprafish.

Adolf Olejník, Max carp:

Na trhu působíme už 12 let a naši zákazníci nás v Brně vždy vyhledávají, protože se snažíme nabízet nástrahy pro vody jižní Moravy, například Dyji, Svratku a Novomlýnské nádrže. Vždy se setkáváme se starými známými, kteří už vodí nové adepty rybářského řemesla. 

Michal Kučera, Mikbaits:

Do Brna jezdíme pravidelně, letos se nám umístění expozice v prostorném pavilonu A líbí. Výstavu doprovází pěkné počasí, takže přišlo hodně lidí. Firma je se svou účastí spokojena, našli si nás staří i noví klienti, pro které jsme připravili řadu novinek. Prodali jsme zejména hodně prutů, ale i krmení a nástrah.

Václav Fraylich, MIVARDI:

S Rybařením byla firma spokojena, stánek navštívili naši staří zákazníci, kteří právě požadovali nové i inovované produkty. Brněnská výstava je dobře načasována před začínající rybářskou sezonou. Důležité je, že na výstavišti mohou zájemci porovnat jednotlivé výrobky a rozhodnout se, od které firmy zboží nakoupí. Patříme ke stálým vystavovatelům a do Brna zase rádi přijedeme, naši zákazníci nás tu vždy najdou, což platí i o nových.

Karel Nikl, Karel Nikl:

Jsme pravidelným účastníkem výstavy Rybaření a do Brna každý rok přivezeme novinky z krmení a nástrah. Firma se zabývá exportem a importem, ale též poradenstvím a stará se o rybářský dorost. Na výstavišti jsme pořádali přednášky. Na trh se dostává prostřednictvím naší firmy zboží od šesti renomovaných společností.

Vladimír Zelenka, Rybářské potřeby ZERP:

Do Brna jsme přijeli, abychom prezentovali široký sortiment na mořský rybolov v Norsku, neboť o tento styl rybolovu se stále zvyšuje zájem. Proto výstava splnila naše očekávání, s návštěvností jsme spokojeni, o naše produkty se zajímalo mnoho rybářů. Přijedeme rádi i příští rok. Navštěvují nás především stálí zákazníci z Moravy a ze Slovenska, kteří se těší na nové produkty.

Vojtěch Novotný, Tomáš Blažek TBF:

Výstava je letos zajímavá také tím, že se každý snaží v expozici představit novinky. Panuje tu dobrá atmosféra a vynikající je i zázemí s perfektním občerstvením. Pro firmu byla akce přínosem, představili jsme naše novinky. 

 

Řekli o veletrhu ProDítě:

Michal Košar, BABY HOLDING:

Na veletrh ProDítě jezdíme pravidelně a podle mého patří k nejlepším svého druhu v České republice i na Slovensku. Navštěvují jej totiž jak koncoví zákazníci, tak i obchodníci. Brno je totiž centrem, kde se každý rok mohou setkat zástupci velkoobchodů se svými klienty, a proto má účast na tomto veletrhu smysl. Slouží nám také prezentování novinek. Celkově musím říci, že firma byla s účastí spokojena.

Vanesa Graboň, Ceba baby:

V Brně vystavuje firma už třetí rok a jsme zde vždy velmi spokojeni, a to cestujeme celé Evropě a vystavujeme i v USA. Nesmíme tu chybět, naše prezentace vždy splní požadavky firmy. Na výstavišti provádíme i poradenství a podporujeme naše české obchodní partnery, kteří prodávají naše zboží.

Martina Uhlířová, FOR BABY

Veletrh se firmě vydařil, pozvali jsme si ve čtvrtek a v pátek obchodníky a naše partnery, o víkendu přišlo hodně lidí, zájem o náš sortiment byl velký. Akce splnila naše očekávání v plném rozsahu.

Milada Madejová, KENYO:

Jsme tradičním vystavovatelem, jezdíme sem každý rok, abychom představili všechny novinky. Do Brna jezdíme rádi, vyhledávají nás staří i noví zákazníci, s účastí je firma spokojena.

Jan Zaplatílek, PATRON Bohemia:

Na trhu jsme již přes 20 let, jsme čeští výrobci kočárků a na veletrhu se prezentujeme pravidelně. Veletrh byl dobře organizačně zvládnutý, návštěvnost zejména o víkendu byla výborná. Pro firmu byl veletrh opět úspěšný.

Jiří Ščerbanovský, Yedoo:

Pro naši firmu byla z hlediska prodeje nejlepší sobota a neděle.  Patříme ke stálým vystavovatelům a rádi se prezentujeme v příjemném prostředí brněnského výstaviště. Z hlediska velkoobchodu jsme získali i nové kontakty. Příští rok přijedeme zase.

 

Řekli o projektu Svět ženy:

Ivana Vojvodíková, Amoené:

V Brně se nám líbilo, jsme rádi, že jsme mohli prezentovat naše výrobky, které jinak dodáváme pouze do kosmetických salonů. Jde o ojedinělou akci, kde jsme se mohli představit široké veřejnosti na jednom místě.

Ĺubica Kuttnerová, Daflorn

Jsme rádi, že jsme v Brně mohli prezentovat na Světě ženy speciální probiotické přípravky, které nejsou v Česku mnoho známy, zatímco na Slovensku je lidé užívají už devět let. Prezentovali jsme tyto přípravky nejen v expozici, ale podrobně jsem o nich hovořila během výstavy na přednáškách přímo v pavilonu. Zájem byl velký, firma je se svou účastí spokojená.

 Hana Sladká, Střední škola Brno - Charbulova

Střední škola Charbulova prezentovala na výstavě Svět ženy obory kosmetička, kadeřník a fotograf v expozici proměna ženy. Pro všechny zájemce byli zdarma k dispozici studenti 4. ročníků této školy. Po celou dobu výstavy se děvčata prakticky nezastavila, musím říci, že studentky jsou opravdu šikovné a svým oborům rozumí.

Kateřina Marková, nezávislá poradkyně MARY KAY:

V naší expozici si ženy mohly užít patnáct minut klidu při líčení obličeje naší kosmetikou Mary Kay. Výhodou bylo, že si mohly děti takříkajíc odložit a užít si pár minut relaxace a nechat se vylepšit. O naše služby byl veliký zájem, což platí i o naší kosmetice z produkce USA. Jsme rády, že jsme se mohly na nové výstavě prezentovat.

Martina Gajdová, RYOR:

Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit prvního ročníku Svět ženy. Představili jsme na něm mimo jiné konopný program, který vyrábí naše česká firma Ryor. Byl o něj mezi návštěvníky zájem. Pro naši firmu byla naše účast přínosem.

Lenka Heřmanová, Vegan:

Návštěvníci výstaviště se zastavovali v naší expozici a ochutnávali naše výrobky, dokonce se někteří druhý den k nám vraceli. S účastí jsme tedy spokojeni, lidé nakupovali i ochutnávali.

 

 

 

Datum: 26.3.2017 23:39:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště