Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RYBAŘENÍ
- - -

Prodejní výstava rybářských potřeb

Firma Nikl přiveze na Rybaření 4 novinky

 

Produkty, které používají profesionální rybáři i na závodech, nabídne ve své expozici firma Nikl. Na letošní veletrh přiveze hned čtyři novinky.

Hotové boilie Scopex-Squid

Nemůžete se rozhodnout, na jaké boilie chytat? Pak sáhněte po Scopex-Squid. Produkt, který společnost Nikl nasadila po četných žádostech zákazníků zpět do své nabídky. Vybrat si můžete hned ze tří variant. A spolehněte se, že této návnadě kapři neodolají. 

Hotové boilie Gigantica

Více jak dva roky tvrdé práce a tisíce hodin strávených u vody. To se skrývá za hotovým boilie Gigantica, ve kterém jsou použité tři druhy rybích esencí. Zajímavostí je, že jedna z nich se vyrábí pouze pro firmu Nikl, což dodává tomuto produktu unikátní a pro kapry neokoukanou chuť. Toto boilie, které má prsty ve vítězství WCC 2016, oceníte i v chladnější vodě.

CRITICALS boilie

K závodním i ostatním úspěchům v lovu letos rybářům z firmy Nikl dopomohl právě tento výrobek. Díky své neutrální váze se tyto kriticky vyvážené nástrahy lehce vznáší nade dnem a negují tak váhu háčku, takže je jejich použití velmi úspěšné. Criticals navíc mohou po nahození plavat. Poté nasají vodu a lehce klesnou na dno.


 

Filtrační vložka Trakker - Pureflo Bait Filter System

Pokud své návnady předmáčíte v tekutinách, je tento systém přesně pro vás. Obsahuje revoluční systém „Zvednout, otočit, složit“, ze kterého tekutina odteče při výběru návnady. Zbývající tekutinu pak můžete zakonzervovat nebo zamrazit pro další použití. Pureflo® Bait Filter System je designovaný k použití se 17litrovým plastovým boxem od firmy Nikl, který se prodává zvlášť. Také odolá mrazům. Když tedy nespotřebujete všechny předmáčené partikly nebo boilies, jednoduše je v Pureflo® dejte do mrazáku a nebude problém je použít i při další výpravě – pouze dejte nástraze dost času rozmrznout, než ji použijete.

Více informací naleznete na www.nikl.cz 

 

Datum: 10.3.2017 7:06:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště