Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

LED stěna

Video spot pro vysílání na velkoplošné videostěně

Na vybraných veletržních akcích nabízíme možnost prezentace na nepřehlédnutelných velkoplošných videostěnách v areálu výstaviště. Velkoplošná videostěna zaznamenává veliký ohlas jak mezi vystavovateli a jich obchodními partnery, tak především mezi návštěvníky.

Váš videospot odvysíláme minimálně 100x denně a mohou jej tak zhlédnout desetitisíce návštěvníků veletrhu. Stěna je umístěna na frekventovaném místě v areálu výstaviště.

Pronájem reklamního prostoru pro vysílání video spotů v průběhu konaní Stavebních veletrhů využily tyto společnosti:

  • DONAU TRADING s.r.o.
  • Hansgrohe CS s.r.o.
  • Hennlich Industrietechnik spol. s r.o.
  • KOHLSCHEIN spol. s r.o.
  • Mul - T - Lock Czech, s.r.o.
  • PAVLU - Complex, s.r.o.
  • S group holding, a.s.
  • TONDACH Česká republika s.r.o.
  • Xella CZ, s.r.o.

Z našich zkušeností při provozování velkoplošných videostěn bychom Vám rádi doporučili k nahlédnutí instruktážní příručku, podle které pro Vás nyní nebude problém zhotovit si vlastní video spot přesně dle Vašich představ.

TECHNICKÁ PŘÍRUČKA - "JAK ZHOTOVIT VIDEO SPOT"


Manuál pro výrobu videospotu včetně technických specifikací. Naleznete zde přehledný souhrn veškerých informací, které budete potřebovat při přípravě Vašeho video spotu.

VIDEO SPOT do 20 sec. pro vystavovatele DONAU TRADING s.r.o.

1. SNÍMEK - délka zobrazení 6,7 sec. Použití loga společnosti, jejíž stroje jsou prostřednictvím vystavovatele importovány, doplněné o slogan a zvýrazněné umístění vystavovatele v rámci Stavebních veletrhů.

2. SNÍMEK - délka zobrazení 6,7 sec. Použití pohledového nákresu od architekta s vizuálním zpracováním expozice na volné ploše a zvýrazněné umístění vystavovatele v rámci Stavebních veletrhů.

3. SNÍMEK - délka zobrazení 6,7 sec. Použití loga vystavovatele v dvojexpozici a zvýrazněné umístění vystavovatele v rámci Stavebních veletrhů. formát MP3

4. AUDIO - délka 20 sec. Zvukové podbarvení celého spotu uvozené výrazným jinglem, doplněné o reklamní slogan a annonci na umístění vystavovatele v rámci Stavebních veletrhů. Mluvené slovo je nahráno profesionálními moderátory, které znáte z vysílání z Rádia Petrov a Frekvence 1. formát DivX

5. VIDEO SPOT - délka 20 sec. Finalizace kompletního spotu s montaží snímků o příslušné délce zobrazení společně s natočenou audio stopou.

Vysvětlení zkratky LED = Light Emiting Diode

Polovodičový prvek vyzařující světlo při průchodu elektrického proudu. Vyrábí se v různých barvách. Ani nejsilnější projektory nemohou soupeřit se světlem, které dopadá ze slunce. Pokud je tedy potřebné promítat velký obraz při denním světle ve venkovním prostředí, je nutno použít výkonnější zobrazovače. V poslední době se nejvíce rozšiřují LED displeje, kde je výsledný obraz složen z velkého množství LED prvků. Tyto svítící body (o velikosti několika milimetrů) jsou sdruženy do skupin, ve kterých jsou obsaženy LED prvky všech tří základních barev (červené, zelené, modré). Vzhledem k tomu, že se obraz na velkoplošných LED zobrazovačích běžně pozoruje ze vzdálenosti několika desítek metrů, není pro diváka bodová struktura vytvořeného obrazu patrná. Velkoplošné LED zobrazovače se vyrábějí pro plochy o šířce několika desítek metrů.

On-line ceník

V případě objednávky na celou dobu veletrhu odvysíláme Váš spot v délce 20 sekund minimálně 100x denně. Cena za odvysílání a zpracování libovolného formátu činí 5 490 Kč/den.

Přehled o reklamních službách naleznete pod příslušnou veletržní akcí v objednávkovém systému ESO – Service On-line v kategorii – Veletržní reklama nebo prostřednictvím on-line formuláře na internetové stránce ieso.bvv.cz

Změny v nabídce reklamních služeb jsou vyhrazeny.

Reference Veletržní reklamy

Vybrané reference z veletrhů organizovaných společností Veletrhy Brno a.s. a akcí konaných v České republice naleznete zde.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště