Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
14.-17.5. 2013

Mezinárodní veletrh rehabilitačních, kompenzačních a protetických pomůcek

Týden zdravotnictví v Brně 2013

13.5.2013

Od úterý 14. května do pátku 17. května se na brněnském výstavišti uskuteční veletrhy MEDICAL FAIR BRNO a REHAPROTEX. Na návštěvníky zde čekají zajímavé novinky z oblasti zdravotní, rehabilitační a sociální péče a také nabídka poprvé cíleně zaměřená na seniory. Koncoví uživatelé vystaveného zboží mohou výrobky na místě zakoupit.

Předváděcí akce a jejich dopady na spotřebitele

13.5.2013

Ve středu a čtvrtek 15. a 16. května od 15 hodin pořádá Sdružení obrany spotřebitelů - Asociace (SOS) v rámci veletrhu Medical Fair cyklus přednášek na téma Předváděcí akce a podomní prodej.

Předváděcí akce a jejich dopady na spotřebitele

Brněnské výstaviště se otvírá seniorům

22.4.2013

Speciální přednášky, konzultace s odborníky, pozvánky do lázní či ke studiu a samozřejmě také rehabilitační pomůcky a další zboží určené seniorům představí od úterý 14. května na brněnském výstavišti veletrhy MEDICAL FAIR BRNO a REHAPROTEX. Na návštěvníky zde čekají zajímavé novinky z oblasti zdravotní, rehabilitační a sociální péče a také nabídka poprvé cíleně zaměřená na klienty ve zralém věku.

Den zdravotnictví ČR

21.4.2013

Stalo se již tradicí, že úvodní den veletrhů Medical Fair Brno a Rehaprotex nazvaný „Den zdravotnictví ČR“ je věnován společnému setkání představitelů Ministerstva zdravotnictví ČR, Asociace nemocnic ČR, Asociace českých a moravských nemocnic, Asociace krajských nemocnic, Asociace krajů ČR, zřizovatelů zdravotnických zařízení, poskytovatelů zdravotní péče, zdravotních pojišťoven, odborných lékařských společností a spolků, odborné lékařské veřejnosti, vystavovatelů veletrhů a médií.

XIII. MEZINÁRODNÍ PODIATRICKÉ SYMPOZIUM na téma „Problematika zarůstajících nehtů, péče o nohu a výběru vhodné obuvi“

20.4.2013

XIII. Mezinárodní podiatrické sympozium proběhne 14. května 2013 v rámci veletrhů Medical Fair Brno a Rehaprotex v administrativní budově brněnského výstaviště (sál č. 102).

Dětský koutek

12.4.2013

Poprvé bude na veletrhu REHAPROTEX k dispozici dětský koutek.

Týden zdravotnictví v Brně

5.4.2013

V polovině května se na brněnském výstavišti uskuteční veletrhy MEDICAL FAIR BRNO a REHAPROTEX, kde se poskytovatelé zdravotní, rehabilitační a sociální péče seznámí se zajímavými novinkami svého oboru. Pro dodavatele zdravotnické techniky a speciálních pomůcek pro hendikepované je to příležitost navázat přímé kontakty s tisíci odborníků, kteří se v Brně zúčastní veletrhů i odborného doprovodného programu.

Veletrhu REHAPROTEX 2013 byla udělena záštita Ministerstva práce a sociálních věcí

2.10.2012

Ministryně práce a sociálních věcí paní Ing. Ludmila Müllerová udělila záštitu veletrhu REHAPROTEX, který se na brněnském výstavišti bude konat ve dnech 14. – 17. května 2013.

Veletrhu REHAPROTEX 2013 byla udělena záštita Ministerstva práce a sociálních věcí

Změna formátu veletrhu REHAPROTEX

13.6.2012

Ve spolupráci s odbornými svazy a vystavovateli jsme nalezli nové řešení konceptu veletrhu, které odpovídá mj. podmínkám na trhu se zdravotnickou technikou a rehabilitačními a kompenzačními pomůckami.

Rehaprotex 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště