Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
14.-17.5. 2013

Mezinárodní veletrh rehabilitačních, kompenzačních a protetických pomůcek

Česká premiéra na veletrhu REHAPROTEX 2015

Společnost GSI distribution na veletrhu REHAPROTEX uvede na český trh zcela nový a vývojově nejmodernější mechanický vozík MONO.

Česká premiéra na veletrhu REHAPROTEX 2015

Lékaři vzdělávají pacienty

Nově na veletrzích Medical Fair a Rehaprotex dostanou velký prostor lékaři s programem “Lékaři vzdělávají pacienty”, kteří chtějí svými informacemi působit na pacienty a ovlivňovat jejich přístup k prevenci chorob. Jedná se o projekt České lékařské společnosti J. E. Purkyně. Přednášky proběhnou v pátek 23. října a v sobotu 24. října v Programovém centru pavilonu A a jsou určeny nejširší veřejnosti.

Lékaři vzdělávají pacienty

Týden zdravotnictví v Brně 2015

Na veletrzích MEDICAL FAIR BRNO a REHAPROTEX na návštěvníky čekají zajímavé novinky z oblasti zdravotní, rehabilitační a sociální péče, řada informací z oblasti prevence a ochrany zdraví, ale také nabídka cíleně zaměřená na seniory a děti. V doprovodném programu vystoupí renomovaní lékaři a další odborníci, k dispozici budou preventivní vyšetření, poradenství a mnoho dalšího. Návštěvníci si mohou výrobky na místě zakoupit.

Týden zdravotnictví v Brně 2015

Programové centrum veletrhů REHAPROTEX a MEDICAL FAIR Brno 2015

Vedle zajímavých exponátů vystavujících firem se návštěvníci veletrhů REHAPROTEX a MEDICAL FAIR Brno 2015 mohou těšit také na pestrý program workshopů, přednášek, prezentací, soutěží i hudebních vystoupení. To nejpodstatnější z doprovodného programu se odehraje v Programovém centru pavilonu A.

Dny seniorů na výstavišti

Čtvrtek 22. října a pátek 23. října 2015 bude pavilon A brněnského výstaviště patřit seniorům. V rámci veletrhů REHAPROTEX a MEDICAL FAIR Brno 2015 se mohou těšit na pestrý program přednášek, workshopů, soutěží i hudebních vystoupení. O zábavu se postarají Lucie Bihárová, Vladimír Hron a Jiří Helán.

XIV. MEZINÁRODNÍ PODIATRICKÉ SYMPOZIUM

V rámci veletrhů MEDICAL FAIR Brno a REHAPROTEX 2015 se koná již XIV. MEZINÁRODNÍ PODIATRICKÉ SYMPOZIUM na téma PODIATRIE a FYZIOTERAPIE V PRAXI.

XIV. MEZINÁRODNÍ PODIATRICKÉ SYMPOZIUM

Dobrovolnictví

Zájemce, kteří by rádi ve svém volném čase věnovali energii, znalosti a zkušenosti potřebným lidem nebo veřejně prospěšným činnostem bez nároku na odměnu, zveme na přednášky humanitární organizace ADRA a občanského sdružení RATOLEST BRNO, které proběhnou v rámci veletrhu REHAPROTEX 2015.

Dobrovolnictví

Cenového zvýhodnění 10 % při včasném přihlášení

Dnes je poslední možnost využít zvýhodněných cenových podmínek pro účast na Mezinárodním veletrhu zdravotnické techniky a zdraví MEDICAL FAIR BRNO a Mezinárodním veletrhu rehabilitačních, kompenzačních a protetických pomůcek REHAPROTEX.

Cenového zvýhodnění 10 % při včasném přihlášení

Medical Summit Brno 2015

Pod názvem Medical Summit Brno se na brněnském výstavišti uskuteční řada odborných kongresů, sympozií a seminářů s mezinárodní účastí. Mimořádně kvalitní odborný program oslovuje přesně definovanou skupinu návštěvníků – odborníků z celého spektra profesí ve zdravotnictví. Pro tyto akce skýtá brněnské výstaviště ideální podmínky.

Medical Summit Brno 2015

IX. PODLAHOVY CHIRURGICKÉ DNY a IX. INTERAKTIVNÍ KONGRES HOJENÍ RAN

Veletrhy REHAPROTEX a MEDICAL FAIR Brno 2015 bude provázet řada odborných kongresů, sympozií a seminářů s mezinárodní účastí, a to pod společným názvem Medical Summit Brno. V programu opět nebudou chybět IX. Podlahovy chirurgické dny společně s IX. Interaktivním kongresem hojení ran.

IX. PODLAHOVY CHIRURGICKÉ DNY a IX. INTERAKTIVNÍ KONGRES HOJENÍ RAN

Rehaprotex 2013

1 2 3

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště