Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
14.-17.5. 2013

Mezinárodní veletrh rehabilitačních, kompenzačních a protetických pomůcek

Den zdravotnictví ČR

 

Stalo se již tradicí, že úvodní den veletrhů Medical Fair Brno a Rehaprotex nazvaný „Den zdravotnictví ČR“ je věnován společnému setkání představitelů Ministerstva zdravotnictví ČR, Asociace nemocnic ČR, Asociace českých a moravských nemocnic, Asociace krajských nemocnic, Asociace krajů ČR, zřizovatelů zdravotnických zařízení, poskytovatelů zdravotní péče, zdravotních pojišťoven, odborných lékařských společností a spolků, odborné lékařské veřejnosti, vystavovatelů veletrhů a médií.

V rámci tohoto setkání v úterý 14. května představí náměstek ministra zdravotnictví ČR pro zdravotní péči pan MUDr. Ferdinand Polák, Ph.D. téma DLOUHODOBÁ PÉČE V ČR.

Toto téma a osobnosti českého zdravotnictví, které se setkají v prostorách sálu Morava pavilonu A od 10 do 13 hodin, jsou zárukou exkluzivních a aktuálních informací.

V rámci Dne zdravotnictví ČR boudou veletrhy Medical Fair Brno a Rehaprotex oficiálně zahájeny a do rukou úspěšných vystavovatelů budou předána ocenění MEDICAL FAIR a REHAPROTEX AWARD.

Rehaprotex 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště