Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
14.-17.5. 2013

Mezinárodní veletrh rehabilitačních, kompenzačních a protetických pomůcek

Změna formátu veletrhu REHAPROTEX

Ve spolupráci s odbornými svazy a vystavovateli jsme nalezli nové řešení  konceptu veletrhu, které odpovídá mj. podmínkám na trhu se zdravotnickou technikou a rehabilitačními a kompenzačními pomůckami.

Do veletržního kalendáře akciové společnosti Veletrhy Brno v roce 2013 nově přibude termín 14. - 17. května pro premiéru samostatného veletrhu REHAPROTEX. Ten se bude do budoucna konat v pravidelném dvouletém cyklu. V letošním roce veletrh REHAPROTEX nebude pořádán. 

Tento projekt představující široký sortiment kompenzačních, protetických, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, prezentaci poskytovatelů sociálních služeb, neziskových nestátních organizací a chráněných dílen bude doplněn o nová aktuální témata, související např. s prostředky péče o pacienty ve stáří.

MEDICAL FAIR Brno Central Europe s aktuálně doplněnou nomenklaturou se bude konat na brněnském výstavišti od úterý 16. do pátku 19. října 2012 jako součást týdne zdravotnictví „KONGRES MEDICAL SUMMIT BRNO“ společně s celou řadou mezinárodních kreditovaných odborných kongresů, sympozií a seminářů.

Rehaprotex 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště