Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Zlaté medaile veletrhu REHAPROTEX uděleny!

 

V první den veletrhu REHAPROTEX, který se koná od 19. do 22. září na brněnském výstavišti, byly vyhlášeny vítězové soutěže Zlatý REHAPROTEX.

Přihlášené exponáty hodnotila odborná komise složená ze špičkových odborníků v oboru, její předsedkyní byla primářka rehabilitace Hamzovy léčebny MUDr. Alena Klapalová. Do obnovené premiéry soutěže bylo přihlášeno hned 14 exponátů!

 

V kategorii Rehabilitační, kompenzační, protetické, ortopedické pomůcky získal ocenění exponát: WHEELDRIVE, vystavovatele MEDICCO s. r. o.

Hodnocení komise:

Ovládání pomocí dvou obručí s využitím zbytkového potenciálu, možnost jeho rozvíjení, umožňuje i trénink, výhodné je i dobrždění, což zvyšuje bezpečnost a využití tohoto vozíku.

 

V kategorii Rehabilitační, kompenzační, protetické, ortopedické pomůcky získal ocenění exponát: Mechanický aktivní vozík Küschall Champion SK, vystavovatel: SIVAK medical technology s. r. o.

Hodnocení komise:

Dokonale skládací vozík, který splňuje praktičnost, možnost využití při cestování, což umožňuje hendikepovaným v lepší kvalitě a dovoluje jim zvládat lépe cestu nejen letadlem bez možného poškození vozíku.

 

V kategorii Nábytek, vybavení a zařízení pro tělesně postižené získal ocenění exponát: TurnAid – elektronický polohovací systém vystavovatele LB Bohemia s.r.o.

Výrobce: TurnAid ApS

Hodnocení komise:

Pomocí navíjecího plátna lze posunovat a polohovat pacienta se sníženou námahou pro ošetřovatelský personál, vhodný i pro domácí použití, lze nazvat revoluční metodou v ošetřovatelství.

 

V kategorii Řešení pro aktivní a soběstačný život získal ocenění exponát: Mikroskútr iGo vystavovatele MEYRA ČR s.r.o.

Hodnocení komise:

Velice snadné ovládání na malém prostoru, vhodný do malých prostor (do domácnosti), což je veliká výhoda, snadný transport, nízká hmotnost.

 

Více informací o jednotlivých exponátech naleznete zde 

 

Datum: 19.9.2017 23:33:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště