Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Zdravotnické prostředky a kontroly SÚKL a Nová Evropská nařízení pro oblast zdravotnických prostředků

 

Ve středu 20. září 2017 od 13.00 hodin v Kongresovém centru, sále D jako doprovodný program veletrhu REHAPROTEX organizuje re-medical přednášku, která se bude věnovat hned dvěma atraktivním tématům - Zdravotnickým prostředkům a kontrolám SÚKL a Novým Evropským nařízením pro oblast zdravotnických prostředků.

  • Zdravotnické prostředky a kontroly SÚKL (výroba, distribuce, prodej a výdej) – přednáší Mgr. Karolína Kroupová
  • Nová Evropská nařízení pro oblast zdravotnických prostředků – přednáší Mgr. Jan Zahálka


 Představení organizátora a přednášejících:

  • re-medical s.r.o. je poradenská společnost založená v roce 2012 odborníky s lékařským a právním vzděláním a unikátní kombinací profesních zkušeností z nejvýznamnějších zdravotnických institucí v ČR. re-medical úspěšně pomáhá s orientací v právně-administrativní džungli českého zdravotnictví především výrobcům, dovozcům a distributorům zdravotnických prostředků, poskytovatelům zdravotních služeb, ale i odborným společnostem nebo pacientům a pacientským organizacím.
  • Mgr. Karolína Kroupová, právník, re-medical s. r. o. - vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, akademické mezinárodní zkušenosti získala při studiu evropského práva na Radboud Universiteit v Nijmegenu. Praktické znalosti v oblasti zdravotnictví získala jako odborný referent na Ministerstvu zdravotnictví ČR, kde se zabývala agendou správních řízení o stanovování cen a úhrad léčivých přípravků. Od roku 2014 pracuje v poradenské společnosti re-medical. Specializuje se především na oblast zdravotnických prostředků, dále na problematiku zdravotních služeb a veřejného zdravotního pojištění.
  • Mgr. Jan Zahálka, právník, re-medical s. r. o. vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, akademické mezinárodní zkušenosti získal při studiu evropského práva na University of Wolverhampton. Pracoval jako právník ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze se specializací na veřejné zakázky a ve VZP ČR, kde zajišťoval veškerou právní agendu Odboru léčiv a zdravotnických prostředků. Od roku 2012 působí v poradenské společnosti re-medical. Specializuje se na na problematiku léčiv a zdravotnických prostředků,  oblast veřejných zakázek a agendu zdravotního pojištění. 

 

Datum: 20.9.2017 0:48:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště