Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
5.-8.10. 2021

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

Významná podpora neziskového sektoru

 

Na přípravě veletrhu a jeho doprovodného programu se podílí mnoho významných partnerů z neziskového sektoru.

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR mimo jiné jedná s Českými drahami o vypravení speciálního vlaku až na brněnské výstaviště 19. 9. 2017. Zároveň v tento den organizuje odborný program, který se bude věnovat problematice veřejné dopravy pro lidi se zdravotním postižením. Po celou dobu konání se pak můžete zastavit na jejich stánek a využít poradenského servisu.

Z dalších významných partnerů můžeme zmínit Ligu vozíčkářů, která organizuje jak atraktivní odborné přednášky na programovém podiu, poradenské centrum pro návštěvníky na svém stánku, tak i individuální soukromé schůzky s klienty na aktuální témata. Potřebujete pomoci vyřešit nějaký problém? Zastavte se na stánku Ligy vozíčkářů! Z důvodu velkého zájmu si prosím konzultace v diskrétní zóně nezapomeňte rezervovat. Bližší informace o programu i možnostech rezervací soukromých konzultací naleznete zde

 

Program je připravován také s ParaCENTREM FENIX, ten se zaměří třeba na praktické ukázky různých kompenzačních pomůcek.

 

Česká podiatrická společnost a ČOKA zde organizují XV. mezinárodní podiatrické sympozium. Sympozia se účastní také přednášející z Polska nebo z akademické sféry zástupci z Textilní univerzity v Liberci s představením nových netradičních materiálů. Jistě zajímavou součástí budou také přednášky MUDr. Marie Součkové.

 

 

Doprovodný program veletrhu bude již brzy k dispozici na těchto stránkách.

 

Bezbariérové úpravy v prax

i
Datum: 1.7.2017 7:43:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště