Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
->1.-4.11.2022

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

VECOM představuje novinku pro snadné zdolání schodiště

 

Společnost VECOM zdvihací zařízení s. r. o. na veletrhu REHAPROTEX vystavuje novou šikmou plošinu do zatáček NEXT s modulovým vodítkem. Novinku i další zajímavé exponáty si všichni návštěvníci mohou přímo na místě vyzkoušet.

„Řešení pro každou bariéru“ – tak zní motto společnosti VECOM, která svými výrobky pomáhá lidem s omezenou pohyblivostí zpřístupňovat jinak těžce dostupná místa. Schodišťové plošiny jim otevírají cestu na úřady, k lékaři i do bytových domů. Šikmé schodišťové plošiny si poradí s přístupem na různé druhy upravených schodišť, přičemž vodící kolejnice mohou být upraveny podle individuálních podmínek. Na veletržním stánku společnosti VECOM si prohlédnete různé varianty šikmých zdvihacích plošin: model V64 pro rovný směr, model V65 určený do zatáček i zcela nový typ NEXT s modulovým vodítkem. „NEXT bude naším hlavním exponátem. Je to šikmá plošina do zatáček s vodítkem složeným z modulů, které máme skladem. Tím pádem můžeme zákazníkům zaručit velmi krátký termín dodání,“ vysvětlil při přípravách zástupce společnosti VECOM Petr Tatar.

Dalším zajímavým exponátem na stánku VECOM je elektrická vertikální zdvihací plošina E10, která vozíčkářům poskytuje stejné služby jako výtah, ale je výrazně levnější a má jednoduchou montáž. K vidění jsou také pásový i kolečkový schodolez a schodišťová sedačka model V59. Pozornost jistě upoutá stropní závěsný systém ERGOLET, který slouží pro přemísťování osob po místnostech a pokojích bytu. „Všechny exponáty na stánku VECOM budou funkční, takže si zájemci mohou vyzkoušet jejich funkčnost, ovládání a použití,“ ujišťuje Petr Tatar, který pokládá osobní kontakt se zákazníky za hlavní přínos účasti na veletrhu. „Pro naši firmu je důležité, aby si všichni lidé mohli naše zařízení vyzkoušet a osahat, protože tak lépe pochopí jejich využití a funkčnost. Chceme se osobně setkávat s klienty a hlavně jim ukazovat, jaké jsou dnes možnosti pro překonávání barier a usnadnění života s tělesným hendikepem.“

Více informací o společnosti VECOM najdete na www.vecom.cz.

Datum: 31.10.2019 8:06:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště