Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

RESI představí lehátka JORDAN F2h, JORDAN G6 a JORDAN T3 odběrové křeslo

 

Firma RESI Třeboň spol. s r.o. již více než 25 let vyrábí a dodává lehátka a stoly pro zdravotnictví. V současné době vyrábíme 45 základních typů lehátek v nejvyšší kvalitě pro rehabilitaci, fyzioterapii, vyšetřovací lehátka, transportní i odpočinková lehátka, křesla pro gynekologii atd. Kompletní nabídku i možnost objednání najdete na stránkách resi.cz

Nad každým detalilem lehátek se zamýšlíme, každý detail testujeme, abychom splnili všechny technické požadavky a nároky pro Vás a současně nabídli pohodlí pro pacienta. Naše zkušenosti zajišťuji vysokou kvalitu vyráběných lehátek.

Vycházíme vstříc našim zákazníkům a vyrábíme také lehátka podle specifických požadavků.
V roce 2015 jsme dokončili výstavbu nové výrobní haly, která přispěla k rozšíření a zvýšení standardů našeho sortimentu. Firma RESI je jedním z hlavních výrobců lehátek a stolů v České republice pro zdravotnictví, především pro rehabilitaci. Naše lehátka najdete v rehabilitačních zařízeních, lázních, masážních místnostech a nemocnicích nejen v České republice, ale i v Německu, Rakousku, Itálii a Švýcarsku. 

Na veletrhu Vám představíme lehátka JORDAN F2h, JORDAN G6 a JORDAN T3 odběrové křeslo

JORDAN F2h je lehátko řady F. Tato řada tvoří základní model profesionálního lehátka s jedním motorem na ovládání výšky stolu a stabilní konstrukcí. Lehátko je možné dodat se základní konstrukcí nebo s novou konstrukcí Face. Obě varianty konstrukcí jsou stabilní ve všech terapeutických polohách i výškách zdvihu a to i spacientem. Nejnižší poloha umožňuje snadný nástup na stůl tělesně postiženým pacientům a starším lidem. Polohy stolu můžete velice tiše a snadno měnit během terapie i s pacientem. Díky volitelnému příslušenství si můžete rozšířit lehátko podle Vašich představ, např. o kolečka, držák na hygienický papír nebo nožní ovladač elektromotoru. Vystavené lehátko je s hydraulickým zdvihem, které ale doporučujeme pouze v případě nedostupnosti elektrické sítě.

JORDAN G6 je lehátko z nejvyšší profesionální řady terapeutických lehátek. Toto třímotorové lehátko s nastavením výšky stolu, polohy nohou i zádové části nabízí pro terapeuty i pacienty ten nejvyšší komfort. Polohy i výšku stolu můžete velmi lehce a tiše měnit i s pacientem během terapie. Snadno napolohujete všechny požadované varianty poloh včetně Trendelenburgovy polohy. Zvolte si barvu z našeho vzorníku koženek, která se Vám nejvíce líbí.JORDAN T3 je odběrové křeslo, jehož výšku můžete měnit i při plném zatížení s pacientem pomocí ručního ovladače elektromotoru. Polohovatelné područky zajistí pohodlí pro pacienta při odběru. Zádovou část nastavíte nahoru a dolu.

 

 

 

Více informací naleznete na www.resi.cz

 

Datum: 4.9.2017 8:00:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště