Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
29.10. - 1.11. 2019

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

Plavání bez bariér

11.9.2019

Sportovní klub KONTAKT (SK KONTAKT) BRNO představí na veletrhu REHAPROTEX plavání bez bariér. Osobně se budete moci potkat s hlavním plaveckým trenérem Janem Sommrem i s plavci, kteří představí práci klubu. Těšit se můžete i na prezentaci a fotky z jejich závodů a akcí.

Plavání bez bariér

Chráněná dílna LIDUMILA šije a vyšívá výrobky pro děti

5.9.2019

Chráněná dílna LIDUMILA z Uherského Hradiště se zabývá především šitím a strojovým vyšíváním a zaměřuje se hlavně na výrobky pro děti. Na veletrhu si budete moci koupit vybavení do postýlek, zavinovačky, dětské zástěry či polštářky, ale také bytový textil či plátěné a riflové tašky.

Chráněná dílna LIDUMILA šije a vyšívá výrobky pro děti

HURT přiveze do Brna speciálně upravený Citroen Berlingo a nový elektrický pohon vozíku HURT-e

3.9.2019

Společnost HURT je lídrem v úpravách vozidel pro hendikepované v České republice. Zabývá se výrobou i vývojem a montáží ručního ovládání a speciálních úprav vozidel a vyvinuli také nový elektrický pohon vozíku HURT-e. Obojí představí na veletrhu REHAPROTEX. Pro zájemce budou připraveny také zkušební jízdy autem s ručním ovládáním nebo na vozíku s elektrickým pohonem.

HURT přiveze do Brna speciálně upravený Citroen Berlingo a nový elektrický pohon vozíku HURT-e

Kine-MAX bude tejpovat návštěvníky zdarma!

20.8.2019

Kine-MAX nabízí rehabilitační, masážní a cvičební produkty jako jsou například tejpovací pásky, masážní válce, posilovací gumy a balanční podložky. Na veletrhu REHAPROTEX naleznete celý jejich sortiment. Navíc na jejich stánku bude přítomný fyzioterapeut, který bude ZDARMA poskytovat jak vyšetření, tak tejpování přímo na místě.

Kine-MAX bude tejpovat návštěvníky zdarma!

Emil je symbolem podpory mladých handicapovaných sportovců

15.8.2019

Emil je malý ptáček, který vypadl z teplého hnízda a zlomil si křídlo. Bál se, že přijde o svou největší radost – létání. Jeho vnitřní síla a touha po svobodě byla ale tak veliká, že se nikdy nevzdal, naučil se létat s jedním křídlem a dnes to učí ostatní malé ptáčky. Nadační fond Emil je nezisková organizace, která pomáhá handicapovaným dětem a mladým lidem sportovat, a to především formou přímé finanční pomoci. Na veletrhu REHAPROTEX Emil pro vás připravuje speciální Emil sport arénu.

Emil je symbolem podpory mladých handicapovaných sportovců

Zavzpomínejte na své mládí a získejte Knihu vzpomínek

1.8.2019

Ve dnech 30.–31. 10. 2019 pro vás Senior Pas na veletrhu REHAPROTEX chystá Speciální program pro seniory. Konat se zde bude mj. workshop Zlatá nitka, kde se můžete naučit, jak se tvoří rodokmen a zavzpomínat na své mládí. Obdržíte zde Knihu vzpomínek, která vás provede historií vašeho vlastního života a umožní objevit dávno zapomenuté okamžiky z dětství, mládí a rodinného života. A se životním příběhem bude souviset i naše další facebooková otázka. Tři z vás mohou získat Knihu vzpomínek.

Zavzpomínejte na své mládí a získejte Knihu vzpomínek

Dva dny věnované Speciálnímu programu pro seniory

22.7.2019

Středa 30. 10. a čtvrtek 31. 10. 2019 budou tradičně věnovány především doprovodnému programu v režii Senior Pasu, který chystá Speciální program pro seniory. Těšit se můžete na vystoupení Jiřího Helekala a Vladimíra Hrona, zajímavé přednášky, informace o seniorském cestování, diskusní kulaté stoly, praktické ukázky a aktivity nebo třeba na zdravotní měření zdarma. Letošnímu ročníku udělila záštitu ministryně Jana Maláčová (MPSV), se kterou se na akci můžete osobně setkat. Držitelé Senior pasu zakoupí zvýhodněné vstupné na veletrh již za 20 Kč.

Dva dny věnované Speciálnímu programu pro seniory

Další soutěž je pro volejbalové nadšence

2.7.2019

Na veletrhu Rehaprotex 2019 pro vás chystáme sportovní arénu, kde si vyzkoušíte řadu parasportů. S aktivním životním stylem souvisí i další Facebooková soutěž. Směřována je ke všem, kteří se zajímají o volejbal a mají přehled o jeho historii. Tři z vás mohou získat Zlatou knihu volejbalu, kterou do soutěže věnovala Liga vozíčkářů a Volejbalový Klub Královo Pole.

Další soutěž je pro volejbalové nadšence

Veletrh REHAPROTEX nabídne vše pro aktivní a soběstačný život

27.6.2019

Široký sortiment kompenzačních, protetických, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, ale i produkty pro aktivní život seniorů představí od 29. 10. do 1. 11. 2019 na brněnském výstavišti veletrh REHAPROTEX. Prezentovat své výrobky a služby budou také poskytovatelé sociálních služeb, neziskový sektor nebo charitativní organizace s širokou nabídkou originálních výrobků svých klientů. Návštěvníci se mohou těšit také na bohatý program přednášek, workshopů, poradenství i vystoupení známých osobností.

Veletrh REHAPROTEX nabídne vše pro aktivní a soběstačný život

Na výherce červnové soutěže čeká set svíček od Ligy vozíčkářů

3.6.2019

Další Facebooková soutěž se tentokrát zaměřuje na chráněné dílny a organizace, které pomáhají osobám se zdravotním postižením. V těchto organizacích vzniká řada krásných dárků, jako je keramika, ručně vyráběné svíčky, papírenské výrobky, proutěné zboží, šperky, kartonáž, textilní výrobky či dekorace. Jeden z takových dárků můžete vyhrát v červnové soutěži, a to set svíček, který vyrobili klienti Ligy vozíčkářů.

Na výherce červnové soutěže čeká set svíček od Ligy vozíčkářů

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště