Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
5.-8.10. 2021

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

NRZP ČR poskytuje poradenství a organizuje odborné konference

 

Pravidelným významným odborným partnerem veletrhu REHAPROTEX je Národní rada osob se zdravotním postižením České republiky (NRZP ČR). I letos připravuje na veletrhu bohatý doprovodný program.

První den veletrhu 29. 10. 2019 vypraví ve spolupráci s Ministerstvem dopravy a Českými drahami a.s. speciální bezbariérový vlak REHAEXPRES z Prahy až na brněnské výstaviště. Zvláštním vlakem přijede předseda vlády Andrej Babiš, ministr dopravy Vladimír Kremlík a další představitelé z oblasti železniční dopravy. Po příjezdu vlaku bude tisková konference předsedy vlády, na kterou naváže konference „Jak se změní podmínky cestování lidí se zdravotním postižením po liberalizaci železniční dopravy“, kterou zahájí předseda vlády Andrej Babiš. Konference se účastní ministr dopravy a další představitelé, zástupci železničních dopravců a další významní hosté.

Ve středu 30. 10. 2019 proběhne seminář Energetického regulačního úřadu s názvem Desatero obrany před šmejdy v energetice, který bude zaměřen na ochranu spotřebitelů před „šmejdy“ při změně dodavatelů energií.

Na stánku NRZP ČR bude po celou dobu veletrhu poskytováno odborné sociální poradenství a účastníci veletrhu si budou moci vyzvednout řadu zajímavých materiálů.

Více se o NRZP ČR dozvíte na webu www.nrzp.cz.

Datum: 29.10.2019 8:10:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště