Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
5.-8.10. 2021

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

MEYRA usnadňuje lidem pohyb pomocí mechanických i elektrických vozíků

 

MEYRA® je celosvětově známá značka, která nabízí široký sortiment mechanických a elektrických vozíků, pomůcek do koupelny a WC, sebeobslužných a rehabilitačních pomůcek a zvedáků. Jejím cílem je zkvalitnění života lidí s handicapem. Na veletrhu Rehaprotex představí nové modely mechanických i elektrických vozíků.

MEYRA® je celosvětově známá značka, která na českém trhu působí již od roku 1991. Nabízí široký sortiment mechanických a elektrických vozíků, pomůcek do koupelny a WC, sebeobslužných a rehabilitačních pomůcek a zvedáků. Moto firmy Meyra „usnadníme lidem pohyb“ nejlépe vystihuje cíl společnosti, tedy snahu o zkvalitnění života lidem s handicapem. Produkty Meyra jsou nezbytnými společníky osob se zdravotním postižením nebo se sníženou pohyblivostí, pomáhají jim překonávat drobné i velké překážky, kterým musí v každodenním životě čelit.

V letošním roce se Meyra může pochlubit novým elektrickým vozíkem iChair ORBIT. Má nový moderní barevný design a je určený především do exteriéru. Další novinkou je skládací elektrický vozík iTravel, který je velmi kompaktní, skladný a lehký, a tak umožňuje snadnější přepravu nejen při cestování.

Elektrický vozík iChair ORBIT Elektrický vozík iChair ORBIT
Skládací elektrický vozík iTravel Skládací elektrický vozík iTravel

Na veletrhu Rehaprotex budou mít svou českou premiéru také dva nové modely z oblíbené řady mechanických invalidních vozíků Avanti. Avanti Aktiv a Avanti Aktiv Junior nabízí kromě velmi dobrého poměru cena/ kvalita také snadnou obsluhu, skvělé jízdní vlastnosti a vysokou mechanickou odolnost pro každodenní výzvy svých uživatelů.

V neposlední řadě si na veletrhu budete moci prohlédnout mechanický vozík Nano, který vzbuzuje zájem především u aktivních vozíčkářů. Díky jedinečným jízdním vlastnostem a nízké hmotnosti vozíku splňuje nejvyšší požadavky na pohodlí a optimální funkčnost.Aktivní mechanický vozík Nano

Vozíky a další pomůcky si mohou zákazníci osobně vyzkoušet nejen na veletrhu Rehaprotex, ale také v kamenných prodejnách po celé České republice a výběr na místě zkonzultovat s obornými poradci, viz kontakty.

Více informací najdete na webových stránkách www.meyra.cz.

Datum: 20.9.2019 13:37:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště