Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
5.-8.10. 2021

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

Meyra představí novinky v segmentu aktivních vozíků firmy - SMART F a SMART S

 

Představujeme Vám naše nové aktivní vozíky se skládacím rámem. Disponují inovativními prvky, jako je např. nový systém brzd, nové bočnice s výškově nastavitelnými područkami nebo nový design pro poháněcí a řídící kola.

Oba modely mají optimalizovaný skládací systém, který zajišťuje jednoduché skládání a rozkládání vozíku. Ve složeném stavu mají jen minimální rozměry a díky použití oválného profilu trubky s přepážkou uvnitř je i při velmi nízké hmotnosti vozíku zachována stabilita.

V přední části rámu je ještě vložená výztuha pro vyšší pevnost a zabránění deformace při případném nárazu.

Mechanický vozík SMART F je vozík s integrovanými stupačkami, mechanický vozík SMART S je vozík s odklopnými a zároveň i odnímatelnými stupačkami. 

Světově známá značka MEYRA slaví v tomto roce 80ti leté výročí. Na českém trhu působí značka MEYRA od roku 1991. Moto firmy MEYRA „usnadníme lidem pohyb“ nejlépe vystihuje náš cíl, tedy snahu zkvalitnění života lidem s handicapem.

Naše produkty jsou nezbytnými společníky osob se zdravotním postižením nebo sníženou pohyblivostí, kteří jim pomáhají překonávat drobné i velké překážky, jimž čelí v každodenním životě.

Díky našim kamenným prodejnám a odborným poradcům, viz kontakty, mají naši zákazníci možnost návštěvy a vyzkoušení vozíků a pomůcek přímo na místě. Nabízíme široký sortiment mechanických a elektrických vozíků, pomůcek do koupelny a WC, sebeobslužných pomůcek a zvedáků.  

Více informací najdete na našich stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu na veletrhu Rehaprotex 2017, najdete nás na stánku č. 021 v pavilonu A1.

Datum: 7.9.2017 13:02:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště