Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
5.-8.10. 2021

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

MANUS Prostějov vyrábí a montuje schodišťové plošiny

 

Firma MANUS Prostějov, spol. s r.o., je ryze českou výrobní firmou. Vyrábíme, dodáváme a montujeme šikmé a svislé schodišťové plošiny, díky kterým imobilní osoby překonávají architektonické bariéry.

 

Všechny námi vyráběné typy plošin jsou výsledkem našeho vlastního vývoje, přičemž každý výrobek je zhotoven individuálně pro konkrétního zákazníka dle jeho fyzických a pohybových omezení, a to v konstrukčním provedení vycházejícím z prostorových dispozic překonávané bariéry. Rozsahem vyráběných typů a jejich modifikací jsme schopni vyřešit téměř jakoukoliv architektonickou bariéru. Kromě schodišťových plošin nabízíme i alternativní řešení bez pevné konstrukce, a to mobilní schodolezy a různé druhy nájezdových ramp pro osoby se sníženou schopností orientace a pohybu. Provádíme kompletní dodávky včetně zpracování projektu umístění, montáže, přípojky elektro a případných stavebních úprav. Následně pak záruční i pozáruční servis všech dosud vyrobených plošin. U našich zařízení můžeme realizovat různé nadstandardní doplňky (např. sedačky, přístřešky, nájezdy, hlasitý telefon apod.) a různé nadstandardní úpravy (např. signalizaci, bezdrátové ovládání apod.).

Naším cílem je průběžné zdokonalování našich produktů především z hlediska jejich funkčnosti, snadného ovládání, bezpečného a spolehlivého provozu. Důraz je kladen také na estetickou stránku a celkové začlenění našich výrobků do daného prostředí.

Kompletní dodávky tzv. na klíč

Provádíme kompletní dodávky včetně zpracování projektu umístění, montáže, přípojky elektro a případných stavebních úprav. Následně pak záruční i pozáruční servis všech dosud vyrobených plošin.

Export

Naše výrobky dodáváme převážně pro zákazníky v České republice, část výroby exportujeme také do zahraničí (Slovensko, Rakousko, Německo, Itálie, Rumunsko, Rusko, Kazachstán, Litva, Lotyšsko, Bělorusko, Saudská Arábie).

Více informací naleznete na www.manuspv.cz, konntaktní osoba Ing. Aleš Matušů, jednatel


 

Datum: 22.8.2017 7:54:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště