Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
5.-8.10. 2021

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

Lednová soutěž o kalendář volejbalových hráček A-týmu Králova Pole Brno

 

Další Facebooková soutěž proběhne 1. 1. 2019. Soutěžní otázku zatím neprozradíme, ale řekneme vám, co čeká na tři vítěze. Připravili jsme pro ně originální kalendáře volleyballových hráček Králova Pole Brno (KP Brno).

Charitativní kalendář nafotily volleyballové hráčky A-týmu KP Brno ve spolupráci s Galerií Vaňkovka a Ladislavem Samohýlem v nádherných vozech značky Bugatti. „Myšlenka nafotit kalendář vznikla už na začátku naší spolupráce s Galerií Vaňkovka. Nejdůležitější pro nás bylo najít vkusné a netradiční téma. Shodou okolností se nám podařilo zaujmout pana Samohýla, který nám byl ochoten zapůjčit své veterány Bugatti. Všechno do sebe nakonec krásně zapadlo – kalendář spojuje důstojnou krásu historických automobilů s krásou hráček KP Brna,“ objasnila vznik kalendáře marketingová manažerka Králova Pole Michaela Doležalová. „Symbolicky navíc odkazujeme i k výročí sta let od éry první české automobilové závodnice Elišky Junkové, která v bugatkách závodila a ve své době byla nejrychlejší ženou světa,“ dodala Doležalová. Kalendář s podpisy všech hráček byl mimo jiné také předmětem dražby, která proběhla na vánočním večírku KP Brna. Vydražené peníze, stejně jako výdělek z prodeje kalendářů, je určen Lize vozíčkářů, která kalendáře do Facebookové soutěže věnovala.

Soutěžní otázku zveřejníme na Facebooku BVV – Brněnské výstaviště přesně na Nový rok. Budeme se těšit na vaše odpovědi.

Jménem týmu veletrhu REHAPROTEX vám přejeme pohodové sváteční dny bez shonu a starostí, příjemné chvíle s rodinou a přáteli a ať vám rok 2019 přinese spoustu šťastných okamžiků a dobrých rozhodnutí.

Datum: 11.12.2018 14:07:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště