Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
---

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

KURY vyrábí mechanické vozíky přizpůsobené na míru uživatele

 

Společnost KURY je jedinou českou firmou, která vyrábí celé spektrum mechanických invalidních vozíků – od dětských typů, přes základní standardní vozíky, až po aktivní a speciální vozíky. Každý její vozík je jedinečný, protože je vyráběn individuálně a přizpůsoben na míru pro konkrétního uživatele. Na veletrhu představí nejen nové vozíky, ale i systémy tzv. „sezení“, tedy sedací polštáře a zádové opěrky, uvedené na trh pod značkou GEMINI.

Společnost KURY působí v České republice již přes 26 let jako původní výrobce mechanických vozíků pro tělesně postižené. Je jedinou českou firmou, která vyrábí celé spektrum mechanických invalidních vozíků – od dětských typů, přes základní standardní vozíky, až po aktivní a speciální vozíky.

Každý vozík KURY je jedinečný, protože je vyráběn individuálně a přizpůsoben na míru pro konkrétního uživatele. Každý klient je osobně zaměřen vyškoleným specialistou a jednotlivé vozíky jsou poté vyráběny přímo v České republice. Vozíky KURY mohou být osazeny širokou škálou příslušenství a vybavení renomovaných značek nebo např. přídavnými elektropohony KURY E_MO, dodávanými českým výrobcem HURT.

V současnosti se společnost nově specializuje na celé systémy tzv. „sezení“, tedy na sedací polštáře a zádové opěrky, a nabízí je pod značkou GEMINI. I v tomto sortimentu klade důraz na individuální potřeby klientů s ohledem na terapeutické i zdravotní nároky. Výrobky GEMINI jsou charakteristické použitím špičkových materiálů a jedinečným konstrukčním řešením. Novinkou, která bude na veletrhu Rehaprotex představena, je např. zapracování aktivních bezpečnostních prvků do konstrukce opěrky GEMINI TWIN. K dispozici na veletrhu budou dále třeba sedací polštáře GEMINI SPIN různých typů a zádové opěrky GEMINI TWIN, které si budete moci vyzkoušet přímo na vozících.

Společnost KURY také představí dětský polohovací vozík „DINGO“, který představuje novou generací speciálních vozíků pro dětské pacienty s širokou možností nastavení a polohování sedu uživatele kombinovaných s nízkou hmotností konstrukce vozíku a jeho jednoduchou ovladatelností.

Na stánku také najdete ukázku aktivních vozíků, včetně vozíku se zpevněným rámem „ZION“ a dětských vozíků s některými vylepšeními, které budou v brzké době uvedeny do výroby.

Více informací najdete na webových stránkách www.kury.cz.

Datum: 23.9.2019 13:37:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště