Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
5.-8.10. 2021

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

Již jen dnes můžete navštívit veletrh REHAPROTEX!

 

Pátek 22. září je posledním dnem, kdy je možné navštívit veletrh REHAPROTEX. Ten nabízí široký sortiment kompenzačních, protetických, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, tak i nabídku produktů pro aktivní seniory. Na veletrhu nechybí ani poskytovatelé sociálních služeb nebo výrobky chráněných dílen. K dispozici budou preventivní vyšetření, poradenství a mnoho dalšího.

V letošním roce je kladen důraz především na praktické ukázky používání výrobků vystavovatelů. Na centrální ploše v pavilonu bude volně k dispozici testovací dráha, na které si návštěvníci mohou vyzkoušet jednotlivé výrobky na různých druzích povrchu a v rozmanitých situacích. Návštěvník tak získá nejenom ucelený přehled o technických možnostech prezentovaných produktů, ale může si i sám osobně vyhodnotit jejich ovladatelnost.   

Vystavovatelé na veletrh přivezli jak tradiční, osvědčený sortiment, tak i novinky v nabídce rehabilitačních, kompenzačních a protetických pomůcek. Stranou pozornosti nechybí ani nabídka pro aktivní seniory. Přehled dnes již známých novinek naleznete zde

Pro návštěvníky je připraveno několika počítačů s připojením k internetu zdarma. E-point bude k dispozici v pavilonu A1 po celou dobu konání veletrhu. 

 

Co přinese doprovodný program?

Nabídku zajímavých výrobků vystavovatelů doplní pestrý doprovodný program, který přinese zajímavé přednášky, informace z oblasti prevence a ochrany zdraví, ale i zážitky z cest po celém světě nebo atraktivní hudební vystoupení. V doprovodném programu jsou zastoupena také témata více než aktuální. Za všechny můžeme zmínit konferenci Cestování po železnici pro všechny a seminář k novému zákonu o pomůckách pro zdravotně postižené 329/2011 Sb, které organizuje Národní rada osob se zdravotním postižením ČR.

Dobrá rada nad zlato, u nás zdarma!

V nabídce veletrhů nechybí ani velmi oblíbené dárky z chráněných dílen. Výrobky, které nejenom potěší, ale navíc i pomohou dobré věci, nabídne celá řada výrobců. Z keramiky, ručně vyráběných svíček, proutěného zboží, šperků, výrobků z proutí, mýdel, vonných solí či esenciálních olejů v neposlední řadě textilních výrobků si jistě vyberete. Nebudou chybět ani služby pro klienty s různým druhem postižení nebo asistenční a vodící psi. Nabídku chráněných dílen si můžete prohlédnout zde

Využít můžete také rozsáhlého bezplatného poradenství, kterému se bude věnovat například Liga vozíčkářů, Národní rada osob se zdravotním postižením nebo ParaCentrum Fenix. Zajímavé informace se dozvíte buď v doprovodném programu, nebo můžete využít individuálního poradenství na stáncích.

S nákupy zdravotních pomůcek, jejich případnými reklamacemi, s úskalím nákupu od neseriózních prodejců a další problematikou pak poradí Sdružení obrany spotřebitelů - Asociace.

Neměli byste minout ani Fórum pro zdraví, které je zaměřeno na rozsáhlou propagaci zdravého životního stylu – dozvíte se vše potřebné o správné výživě a pohybové aktivitě, prevenci závislostí nebo úrazů.

 V úterý a ve čtvrtek můžete na mechanickém vozíku zkusit projet slalomovou dráhu, kterou pro širokou veřejnost připravilo ParaCentrum Fenix.

Přehled poradenských center naleznete zde

 

Veletrh REHAPROTEX je pro návštěvníky otevřen od 9 do 17 hodin, poslední den pouze do 16 hodin. Vstupenka na místě stojí 110 Kč, při registraci na internetu 90 Kč, pro seniory, studenty a děti jsou připraveny zlevněné varianty.  Držitelé Senior pasu zaplatí za vstup pouze 20 Kč.

Držitelé průkazu ZTP mají vstup na veletrh a možnost parkování v areálu zdarma v blízkosti pavilonu A oproti předložení průkazu ZTP.  Pro vstup na veletrh pro pěší je zapotřebí využít hlavní vstup nebo vstup pavilonem E, pro vjezd do areálu pak pouze 4. bránu.

Více informací pro návštěvníky naleznete zde 

 

 

Datum: 22.9.2017 12:05:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště