Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

HURT představí novinky z oblasti přepravy hendikepovaných osob

 

Firma Josef Hurt byla založena v roce 1996. Dlouhodobě se zabýváme výrobou, vývojem a montáží ručního ovládání a speciálních úprav pro hendikepované osoby. Zařízení vyvážíme do mnoha zemí světa. Úpravy provádíme do vozidel všech značek a kategorií. Úpravu automobilu řešíme individuálně, protože se střetává několik důležitých faktorů, aby byl handicapovaný uživatel co nejvíce samostatný. Základem je ruční ovládání, pomůcky k usnadnění nastupování a pomůcky pro naložení vozíku. Úpravu řešíme s klientem tak, aby byl výsledek co nejblíže jeho představám a schopnostem s ohledem na možnosti automobilu a legislativní požadavky.

Spolupracujeme s mnoha odbornými pracovišti. Důležitá je spolupráce s autoškolou Peml, která má vybavené vozy s našimi úpravami, kde se začínající řidiči učí automobil ovládat.

Na letošním veletrhu bude na venkovní ploše nejen pro zájemce o řidičský průkaz možnost svézt se s upraveným vozem.

Na veletrhu představíme hned několik novinek

Zvedací zařízení pro přemístění osoby do osobního automobilu

Zvedací zařízení pro přemístění osoby do osobního automobilu usnadní asistenci při nastupování hendikepovaných. Doporučujeme jej zejména kvadruplegikům s větším postižením či svalovou dysfunkcí, kteří mají problémy při přesunování do vozu i s pomocí doprovodných osob. Jedná se o zcela převratné řešení naší vlastní výroby.

Zdvihací deska

Zdvihací deska slouží lidem, pro něž je sedačka ve voze (např. MPV, SUV) výrazně výše oproti sedačce vozíku, nebo se nemohou na sedačku dostat i jako chodící. Zvedací mechanismus se může použít i v případě, kdy uživatel potřebuje pomoci vstát ze sedadla, čili pro zdvih od sedáku výše. 

Více informací naleznete zde

 

Datum: 31.8.2017 17:00:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště