Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
---

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

ERILENS představí lokomoční pomůcky i systémy pro manipulaci s imobilními osobami

 

Společnost ERILENS se specializuje na výrobky a služby pro zdravotnictví a ošetřovatelskou péči. V jejím sortimentu najdete lokomoční pomůcky, jako jsou francouzské, podpažní a další druhy berlí, fixační materiály, ale i zvedací systémy a další pomůcky pro přesun imobilních osob nebo ošetřovatelské a rehabilitační přístroje.

Společnost ERILENS s.r.o. je firma s dlouholetou tradicí. Vznikla v roce 1992 jako rodinná firma a od té doby se zabývá vývojem, výrobou a distribucí lokomočních pomůcek a zdravotnického materiálu. Od roku 2000 společnost rozšířila své působení také na řešení transportu a manipulace s postiženými v různých prostředích a interiérech. V současné době se firma dělí na dvě divize – REHA a ROOMER.

Divize REHA zajišťuje vývoj, výrobu a distribuci berlí, vycházkových holí, fixačního materiálu a dalších zdravotnických pomůcek. Lokomoční pomůcky ERILENS patří díky své kvalitě k oblíbeným a vyhledávaným nejen na českém trhu, ale i v zahraničí. Momentálně je navíc jediným výrobcem lokomočních pomůcek v ČR a zásobuje třetinu českého trhu. Při vývoji a výrobě produktů je kladen důraz zejména na kvalitu výrobků a zároveň na pohodlí uživatele. Většinu těchto produktů je možné zakoupit i přes e-shop.erilens.cz.

Divize ROOMER se zabývá řešením transportu a manipulací s imobilními osobami. Je výhradním distributorem kolejnicového systému Roomer švédského výrobce Human Care. Jedná se o systém kolejnic, zvedacích jednotek a speciálních pacientských závěsů, pomocí kterých lze zvednout téměř jakkoli postiženou osobu, v dosahu kolejnic ji kamkoli dopravit a asistovat jí při různých úkonech.

Distribuuje také skříňové zvedáky Integralift norského výrobce Integra Care Products. Konstrukce zvedáku je vestavěna do nábytkové stěny a jeho design se snaží o maximální začlenění do interiéru. Integralift se tak stává přirozenou součástí pokoje, a díky tomu dokáže navodit důstojnější pocit hendikepovaného v domácím prostředí, ve kterém tráví nejvíce času.

Divize ROOMER společnosti ERILENS během své existence nasbírala řadu zkušeností. V současné době se může pochlubit spokojenými zákazníky díky více než 800 instalacím u soukromých klientů a 350 instalacím ve specializovaných zařízeních a institucích po celé České republice.

Více o společnosti ERILENS najdete na webu www.erilens.cz.

Datum: 31.10.2019 7:00:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště