Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DMA Praha vystavuje novinky, které představují celosvětové trendy a inovace v oblasti kompenzačních pomůcek

 

Společnost DMA Praha nabízí kompletní sortiment kompenzačních pomůcek pro postižené a seniory, které vám pomohou zlepšit kvalitu života, zmírnit handicap a usnadnit návrat do společnosti. Tyto pomůcky jsou zároveň důležitou součástí prevence proti možným komplikacím, a lze tak díky nim předejít pádům s následkem úrazu nebo vzniku proleženin.

DMA poskytuje také odborný informační a poradenský servis, zaměřování pomůcek v domácnostech a půjčovnu. Prioritou společnosti je maximální spokojenost zákazníků, proto se snaží nabídnout vám maximální funkčnost a spolehlivost, originální a moderní design, dokonalé materiály, precizní a důmyslné zpracování a rychlý servis. Díky 20 letým zkušenostem a kreativitě svých pracovníků vám mohou přinášet stále nové inovace, pokrok a zdokonalování. Také vaše důvěra a podněty pomáhají vyhledávat ideální řešení a nové cesty. Krédem společnosti je „Přestaňte o svobodě jen snít, s námi jí máte na dosah…“

Na veletrhu REHAPROTEX společnost DMA Praha vystavuje revoluční novinky, které představují celosvětové trendy a inovace v oblasti kompenzačních pomůcek. Těšit se tak můžete na inovativní 3D skenovací podložku pro vozíčkáře Gaspard pro neustálou kontrolu správného sedu, prémiové karbonové modely aktivních vozíčků Progeo, zcela novou kolekci špičkových ortéz Prim nebo celistvý antidekubitní program pro maximální prevenci v boji proti proleženinám. Zároveň je pro vás také k dispozici poradna ohledně legislativních změn v úhradách a preskripcích pomůcek.

Více se o produktech společnosti DMA Praha vč. možnosti nákupu v e-shopu dozvíte na webu www.dmapraha.cz.

Datum: 1.11.2019 8:10:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště