Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Chráněné dílny nabídnou krásné vánoční dárky

 

Na veletrhu REHAPROTEX nabídne své výrobky řada chráněných dílen, z jejichž široké nabídky budete moci vybrat už i pěkný vánoční dárek. Tyto výrobky nejen potěší, ale navíc i pomohou zdravotně postiženým.

Keramiku, ručně vyráběné svíčky, proutěné zboží, šperky kartonáž, výrobky z proutí a další sortiment nabídne například Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s., Centrum sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně-Chrlicích či Zámeček Střelice, příspěvková organizace.

Na výrobu mýdel, vonných solí či esenciálních olejů se specializuje Mydlidědek, s. r. o.

Textilní výrobky pro naše nejmenší, ale i textilní dekorace do interiéru nabídne Charita Opava, Charita Strážnice, chráněné dílny AVE, LIDUMILA s.r.o., Sansimon s.r.o. nebo Sociální firma – PRÁH BRNO s.r.o., která pracuje také s papírem, hlínou či dřevem.

Svoji nabídku pro seniory představí Jana Šmudlová – Filemon & Baucis.

Reklamní předměty a speciální šperky a přívěsky z lega bude nabízet také ParaCENTRUM Fenix. Na jejich stánku najdete i balení výborné brazilské kávy jednoho z klientů.

Liga vozíčkářů bude prodávat výrobky centra denních služeb: levandulové pytlíčky, obrázky, květiny, které neuvadnou, skleničky na víno a jiné. Na jejich stánku bude k dispozici i osvědčená „plackovačka“. Budete si tak moci vyrobit originální placku anebo placku s již připraveným motivem.

Datum: 21.10.2019 9:51:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště