Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Chráněná dílna LIDUMILA šije a vyšívá výrobky pro děti

 

Chráněná dílna LIDUMILA z Uherského Hradiště se zabývá především šitím a strojovým vyšíváním a zaměřuje se hlavně na výrobky pro děti. Na veletrhu si budete moci koupit vybavení do postýlek, zavinovačky, dětské zástěry či polštářky, ale také bytový textil či plátěné a riflové tašky.


Chráněná dílna LIDUMILA s. r. o. byla zřízena v roce 2010 Oblastní charitou Uherské Hradiště s posláním umožnit zaměstnání co největšímu počtu osob se zdravotním postižením. V dnešní době zaměstnává chráněná dílna 26 zaměstnanců s postižením jako je epilepsie, neslyšící a s poúrazovými a pooperačním trvalými následky.

Chráněná dílna se zabývá především šitím a strojovým vyšíváním a zaměřuje se hlavně na výrobky pro děti. Nabízí šití bytových textilií, dětských polštářků, ale také zakázkové šití vybavení pro školy a školky, dárky pro vítání občánků i šití konfekce pro módní značky. Umí také vyšívat loga pro firmy, dárkové a reklamní předměty, křestní roušky i kapesníčky do tanečních. Výrobky získávají své jméno nejenom v okolí Uherského Hradiště, ale i v celé České republice.

Součástí chráněné dílny je i fyzický obchůdek LIDUMILA v Uherském Hradišti, kde je možnost zadat zakázku na šití, nachází se tam sběrna čistírny prádla a peří, ale především je možné tam zakoupit hotové výrobky šicí dílny. Jejich krásné produkty si však můžete pořídit i prostřednictvím e-shopu na webu www.lidumila.cz.

Na veletrhu REHAPROTEX bude LIDUMILA nabízet:

  • vybavení do postýlek, zavinovačky, hrací deky pro batolata
  • bytový textil – polštářky, kapsáře a mantinely k posteli
  • dámské a dětské zástěry na vaření, chňapky
  • dětské polštářky – zvířátka, auta, sluníčka
  • plátěné a riflové tašky

Vzhledem k blížícím se Vánocům tak můžete pořídit krásný dárek, a zároveň tak přispět na pomoc zdravotně postiženým.

Datum: 5.9.2019 8:56:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště