Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Benecykl představí nejenom sportovní kočárek Kozlík

 

Společnost Benecykl, s r.o. se již od roku 1999 zabývá vývojem, výrobou a prodejem sportovních kočárků Kozlík určených pro nejrůznější outdoorové aktivity a to nejen pro nejmenší děti, ale i pro dospívající se zdravotním hendikepem. Dále je společnost Benecykl, s.r.o. obchodním  zástupcem  společností Adomeit Group GmbH (Německo) a BEMER MEDICAL TECHNIC LTD. (Lichtenštějnsko/Německo), jejichž produkty nabízí.

 

Speciální sportovní kočárky Kozlík

Oblíbené sportovní kočárky Kozlík jsou vyráběny ve třech základních velikostech – Baby, Junior a Max a lze je využít od narození až do dospělého věku. Vyznačují se snadnou ovladatelností, lehkou konstrukcí a vysokou mírou bezpečnosti. Ke kočárkům je nabízeno množství příslušenství, díky němuž je možno vybavit kočárek tak, aby přesně vyhovoval potřebám dětí a jejich zdravotnímu omezení. Rodiny se mohou s kočárky Kozlík věnovat množství outdoorových aktivit, které při použití běžných kočárků nebo invalidních vozíků nejsou možné.

 

Tříkolka VELEON - Adomeit Group GmbH (Německo)

Unikátní tříkolky VELEON jsou vhodné zejména pro hendikepované nebo pro osoby s poruchami motoriky a rovnováhy. Přední kola jsou po uvolnění páčky (aretace) na řídítkách výkyvná - naklánějí se při zatáčení do toho směru, kam cyklista zatočí řídítky. Nespornou výhodou tohoto technického řešení je, že při vyšší rychlosti nedojde k převrácení kola. Navíc je přední část rámu s dvoukolem a řídítky snadno odpojitelná, čímž je zajištěna výborná skladnost výrobku při přepravě.

 

Přístroj terapie BEMER  - BEMER MEDICAL TECHNIC LTD. (Lichtenštějnsko/Německo)

Revoluční léčebný přístroj terapie BEMER umožňuje na základě různého nastavení intenzity vysílání vlnových impulsů dle zvolených programů zajištění celkového maximálního prokrvení organismu. Mikrocirkulace probíhá v jemné a hustě rozvětvené síti těch nejmenších krevních cév, kde plní životně důležité úkoly týkající se přenosu. Zásobuje tkáně a orgány kyslíkem a výživnými látkami a také odvádí výsledné produkty látkové výměny a podporuje imunitní systém. Výrobek je certifikovaný pro prodej v ČR.

Použití BEMER terapie pomáhá:

  • ke snížení náchylnosti k infekčním chorobám, podpoře  imunitního systému
  • k lepšímu odvádění odpadních látek z orgánů a tkání, k lepší obranné odolnosti proti volným radikálům, při stresovém vypětí a má příznivý vliv na hodnoty cholesterolu 


Více informací naleznete na www.benecykl.cz

 

Datum: 25.8.2017 7:28:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště