Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
5.-8.10. 2021

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

Zavzpomínejte na své mládí a získejte Knihu vzpomínek

 

Naše další Facebooková soutěž se týká Speciálního programu pro seniory, který pro vás chystá 30. – 31. 10. 2019 na veletrhu REHAPROTEX Senior Pas.

Na workshopu Zlatá nitka se můžete naučit,  jak se tvoří rodokmen a zavzpomínat na své mládí. Obdržíte zde Knihu vzpomínek, která vás provede historií vašeho vlastního života. Workshop vás seznámí s genealogií, způsoby pátrání po předcích a sestavováním rodinného stromu a získáte návod, jak si doma s rodinou můžete rodokmen sami vytvořit. Kniha vzpomínek vás provede vlastním životem, otevřené otázky podpoří vaši dlouhodobou paměť a umožní objevit dávno zapomenuté okamžiky z dětství, mládí a rodinného života. Knihu lze doplnit o fotografie a vytvořit tak doplněk k rodinnému stromu, který umožní uchovat vzpomínky dalším generacím.

A protože životní příběh je tím nejcennějším, co člověk může zanechat svým blízkým, v srpnové facebookové soutěži se vás ptáme: Jaká je vaše nejhezčí vzpomínka na babičku nebo dědečka? Co krásného jste spolu prožili?

Vaše stručné příběhy pište do komentářů pod příspěvek na Facebooku BVV – Brněnské výstaviště do 5. srpna 2019. Po té vybereme tři z vás, kteří získají zmíněnou Knihu vzpomínek.

 

Výherci soutěže: Iveta Labunková, Jitka Mináriková a Marika Hrůšová.

Děkujeme za jejich milé příběhy :)

Datum: 1.8.2019 14:10:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště