Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
9.-12.6. 2021

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

ZAHAS s.r.o.

 

Hasební granát – jednotka Firepro

Certifikovaný prostředek s garantovaným, certifikovaným účinkem 73 ­g/m3 v hmotnostech 200, 500 a 1000 g. Nepyrotechnická iniciace při teplotě 300 °C samovznícení. Certifikovaná životnost 15 let. Náhrady HP, nebo SHZ v uzavřených prostorách. Zdravotně nezávadné, nekorozivní, el. nereakční, nevytěsňuje vzduch. Hasí chemickou reakcí volných radikálů ohně. Dýchatelný 20 min. Vhodné do bytu, menších prostor, garáží, nebo automobilů všeho druhu, rekreačních chat, skladů apod.


Rapid

Vysokotlaká zařízení na zvýšení efektivity hašení a úspory množství vody při zásahu s možností vytvoření střední pěny pěnotvornou proudnicí s automatickým přiměšováním. Vhodná pro instalace do malých vozidel a hašení v málo dostupných terénech, na dálnicích a v zástavbě, nebo při požáru automobilů apod. Různé objemy nádrží, různý materiál – nerez, plast. Vhodná pro dopravní automobily, čtyřkolky, osobní vozidla. Možnost využití při demonstracích a při požárech na rozlehlých sportovních stadionech, v lese, horských hotelech a chatách.


Combi 450

Kombinace přetlakového ventilátoru a odsávače kouře v ekologické, el. verzi. Lehká, tichá efektivní volba pro univerzální řešení vytěsnění dýmu ze zakouřených prostor i pro odsávání ze vzdálenosti až 20 m ze sklepních prostor, potrubí, kanálů apod. Možnost adaptéru na výrobu lehké pěny i vodní mlhy pro další varianty použití v průmyslu i u hasičů.


Linka údržby hadic SPZ-K atd.

Automatická linka na mytí až 10 hadic za hodinu s kompletní údržbou. Dostupné a komplexní zařízení pro modernizaci činnosti v hasičských zbrojnicích.


Zásahový oděv Dragon Comfort

Nejvyšší řada zásahových oděvů pro profesionální hasiče s dlouhou životností a extrémními vlastnostmi svrchního materiálu dle designu zákazníka v barvách aramidů.


Nehořlavé spodní prádlo s výbornou hodnotou vlhkostního managementu In2Out

Vysoce efektivní spodní oděv pod zásahový oblek s vlastnostmi, které zajistí jak komfort při práci v létě, tak i pro těžké zimní podmínky. Taktéž 100% ochrání tělo před popáleninami vysoce odolných aramidových oděvů s nižší komfortní gramáží typu Dragon, Tiger atd.

www.zahas-sro.cz

PAV F 036

Datum: 14.5.2019 9:35:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Současně také

IDET
9.–11. 6. 2021


ISET
9.–12. 6. 2021

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště