Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
26.-29.5. 2021

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

Velebný & Fam

 

Slavnostní vyšívané vlajky zhotovené s řemeslnou péčí našich vyšívaček reprezentují své majitele při různých jednáních, společenských setkáních, soutěžích místních i mezinárodních. Také u armády má každý útvar či posádka svůj vyšívaný prapor, který vojáci užívají při přehlídkách a slavnostních příležitostech. Samozřejmostí je u nás profesionální návrh vyšívané vlajky dle Vašich představ. K vlajkám dodáváme veškeré příslušenství jako jsou žerdě, stojany, ochranné vlajkové obaly a přepravní vaky.

Nášivky, stolní vlaječky vč. stojánků, medaile, řády a vyznamenání jsou dalším doplňkovým zbožím, které si u nás můžete objednat. Zhotovíme Vám vyšívané či tištěné vlaječky, medaile a různé řády, rukávové nášivky, jmenovky, hodnosti, ale také výšivky přímo na trička, polokošile, bundy, čepice atd. Mezi další reprezentativní výrobky patří různé diplomy, pamětní listy a čestná uznání v originálním provedení.

Vyšívané pamětní stuhy k praporu, kožené či textilní rukavice s výšivkou pro vlajkonoše dle Vašeho přání, smaltované tabule s označením hasičské zbrojnice či jiné informační tabulky najdete v našem bohatém sortimentu.

www.velebny.cz

Datum: 3.4.2015 9:59:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Současně také

IDET
26.–28. 5. 2021


ISET
26.–29. 5. 2021

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště