Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
9.-12.6. 2021

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

VELEBNÝ & FAM s.r.o.

 

Slavnostní vyšívané vlajky jsou hlavním produktem firmy Velebný & Fam. Díky zkušenostem nabytým během více než 300 let fungování rodinné firmy, zhotovujeme vyšívané vlajky a znaky ve výjimečné kvalitě. Nabízíme vždy profesionální přístup a široký výběr velmi kvalitních látek, nití a dalších vlajkových doplňků. Pomůžeme vám s originálním návrhem a připravíme pro vás prapory, jež budou skvěle reprezentovat vaše zájmy. Firma se zabývá nejen prapory novými, ale také restaurováním historických praporů, případně výrobou jejich replik.

Součástí bohatého příslušenství jsou žerdě a stojany k praporům, kožené popruhy pro jejich nošení v průvodu, dále také pamětní stuhy, které se nejčastěji připínají při slavnostní příležitosti k žerdi vlajky na upomínku významné události, stolní vlaječky, rukávové nášivky, pamětní listy, medaile, smaltované tabule apod.

Pro venkovní využití nabízíme tištěné provedení vlajky dle vyšívaného originálu, které určitě bude dobře reprezentovat váš sbor na hasičských soutěžích a podobných akcích bez rizika poškození cenného originálu.

Vždy pro vás pracujeme v duchu našeho motta „kvalita jak vyšitá“.

www.velebny.cz

Datum: 3.1.2017 16:24:00

Současně také

IDET
9.–11. 6. 2021


ISET
9.–12. 6. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště