Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
9.-12.6. 2021

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

TOP CENTRUM – Jaroslav Novák

 

Rhino
Spojením síly, rychlosti a nápadu se podařilo společnosti Rhino Products vytvořit revoluční upínací systém na žebříky. Kombinace speciálního tvrzeného plastu s nerezovým držákem zajišťuje snadné, rychlé a bezpečné upevnění žebříku na každém střešním nosiči. Snadná manipulace jednou rukou je 5x rychlejší než běžně používané způsoby. Integrované zámky, jednoduchá konstrukce a snadná manipulace šetří Váš čas i majetek. Konec řinčení, klepání a ztrácení visacích zámků!

Honda
Firma TOP CENTRUM nabízí jako autorizovaný prodejce a servisní partner značky Honda elektrocentrály a čerpadla s dlouhou životností. Jednofázové a třífázové elektrocentrály Honda. Kapotované a rámové elektrocentrály pro firmy i domácnost. Sekačky, zahradní traktory v různém provedení. Kalová čerpadla a čtyřtaktní křovinořezy a další sortiment této japonské firmy.

Sortimo
Sortimo Globelyst je systém vyvinutý pro flexibilní možnosti vestaveb do vozidel, jehož základem je maximálně stabilní rámová konstrukce „SpaceFrame“, dále pak bezproblémově integrovatelné regálové vany, zásuvky a kufry v různých hloubkách a šířkách. Individuální možnost kombinace je omezena pouze velikostí užitkového prostoru vozidla. Velmi nízká hmotnost tohoto systému vestaveb do vozidel zaručuje maximální využití užitné hmotnosti vozidla ve prospěch nákladu.
Rhino1.jpg

www.topcentrum.cz

Datum: 4.5.2015 9:52:00

Současně také

IDET
9.–11. 6. 2021


ISET
9.–12. 6. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště