Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
26.-29.5. 2021

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

TOP CENTRUM CZ s.r.o.

 

SORTIMO

Systém variabilních vestaveb do vozidel, který splňuje nejnáročnější požadavky zákazníků. Mezi hlavní přednosti oceňované uživateli patří maximální využití prostoru ve vozidle, díky variabilitě umožňující individuální řešení nákladového prostoru ve vozidle přesně podle požadavků a potřeb zákazníka. Bezpečná přeprava materiálů a vybavení, přehled a pořádek v servisních vozech, přesné a spolehlivé umístění analytických přístrojů v měřicích vozech, dlouhá životnost a skvělá image u zákazníka. Minimální poškození vozidla montáží vestavby a zachování veškerých záruk poskytovaných dodavatelem vozidla. Systém vestaveb do vozidel Sortimo splňuje veškeré podmínky související s provozem vozidel po pozemních komunikacích.

HONDA

Dodavatel profesionální techniky nejvyšší kvality. Mezi nejžádanější patří elektrocentrály, čerpadla a další praktické stroje. Jsou proslulé dlouhou životností, vysokým pracovním výkonem a díky robustní konstrukci i minimálními požadavky na údržbu. Pro tyto vlastnosti jsou ideální pro práci stavebních strojů a nářadí, průmyslového nářadí, standardního osvětlení, záložních zdrojů. Jsou vhodné pro použití v armádě či pro záchranné složky.

MILWAUKEE

Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově předním výrobcem a prodejcem Heavy-Duty elektrického ručního nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele.

www.topcentrum.cz

Datum: 3.1.2017 16:24:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Současně také

IDET
26.–28. 5. 2021


ISET
26.–29. 5. 2021

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště