Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
9.-12.6. 2021

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

PYROS 2017 nabídne několik novinek

 

18. mezinárodní veletrh požární techniky a služeb PYROS se v Brně uskuteční v termínu 31. 5. - 3. 6. 2017. Novinkou bude prodejní zóna určená vystavovatelům ochranných prostředků.


Veletrh PYROS je největší specializovanou prezentací požární techniky a služeb u nás. Vždy jednou za dva roky představuje širokou nabídku prostředků na ochranu života a zdraví obyvatel a ochranu majetku před požáry, živelními pohromami, průmyslovými haváriemi apod. Tradičně se těší velké pozornosti jak profesionálních, tak dobrovolných hasičů a příští ročník se navíc uskuteční v období významných investic do vybavení, což otevírá zajímavé obchodní příležitosti.

Zajímavou novinkou je prodejní zóna s možností přímého prodeje části vystaveného zboží návštěvníkům. V prodejní zóně mohou vystavovatelé nabízet speciální oděvy a obuv, osobní ochranné prostředky a doplňky jako helmy, masky, brýle, batohy aj. Prodejní zóna jistě přispěje k oživení veletrhu PYROS, který se tak může stát atraktivním pro více firem.

Pořadatelé chystají ještě další zajímavé novinky. PYROS 2017 bude probíhat i v sobotu, což vychází vstříc návštěvníkům z řad širší veřejnosti a především dobrovolným hasičům, kteří si kvůli prohlídce veletrhu už nemusejí brát volno z práce. Sobota 3. června je koncipována jako “Den bezpečnosti pro děti i dopělé”, kdy se na výstavišti představí různé aktivity spojené s integrovaným záchranným systémem. Na terénním polygonu proběhnou dynamické ukázky požární, vojenské i policejní techniky přímo v akci, například při zásahu proti požáru. Zároveň se zde poprvé uskuteční soutěž v disciplínách TFA (Toughest Firefighter Alive) o pohár Prezídia Moravské hasičské jednoty, což je obdoba požárního sportu podle mezinárodních pravidel. Pro odbornou veřejnost připravuje Generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR mezinárodní koferenci Pyromeeting.

Společně s veletrhem PYROS se v příštím roce konají také veletrhy obranné a bezpečnostní techniky IDET a ISET. Jde o osvědčené spojení tří veletržních témat, která k sobě mají hodně blízko. s označením veletrhy Integrovaného záchranného systému. Řada firem  dodává současně pro různé složky - armádu, policii i hasiče - a tady je mohou oslovit všechny na jednom místě. Důležitou zprávou je, že se nyní ve všech těchto složkách po dlouhých letech chystají rozsáhlé obměny a modernizace techniky i dalšího vybavení.  “Veletrhy IDET, PYROS a ISET patří mezi významné veletržní akce svého druhu v Evropě a jako takové mají své místo i v dnešní moderní době. Ne všechny novinky lze představit na papíře či obrazovce počítače a ty nejlepší obchody se stále ještě dojednávají stiskem ruky,” konstatoval na minulém ročníku genmjr. Ing. Drahoslav Ryba, generální ředitel Hasičského záchranného sboru ČR.

V roce 2015 na trojlístku bezpečnostních veletrhů vystavovalo 462 firem z více než 30 zemí a jejich nabídku zhlédlo 27 tisíc návštěvníků. Vystavovatelé, kteří si pro příští ročník chtějí zajistit ty nejvýhodnější cenové podmínky, by s přihláškou neměli dlouho váhat.

Datum: 22.11.2016 8:53:00

Současně také

IDET
9.–11. 6. 2021


ISET
9.–12. 6. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště