Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

ČR investuje do bezpečnosti, na veletrzích IDET, PYROS a ISET 2017 se bude nakupovat

23.1.2017

Do posílení bezpečnosti stát hodlá investovat miliardy, rozšíření a modernizaci výbavy plánují vojáci, policisté, hasiči i celníci. Stejně postupují také vlády dalších zemí, což je dobrou zprávou pro exportně orientovaný český obranný a bezpečností průmysl. Na letošních bezpečnostních veletrzích v Brně se očekává nejkomplexnější přehlídka oborové nabídky za několik posledních ročníků.

ČR investuje do bezpečnosti, na veletrzích IDET, PYROS a ISET 2017 se bude nakupovat

PYROS poprvé s prodejní zónou

22.1.2017

Také hasiči plánují modernizaci techniky a vybavení, a to jak profesionálové z Hasičského záchranného sboru ČR, tak příslušníci dobrovolných hasičských sborů. Celkově budou čeští hasiči letos pracovat s rozpočtem 8,7 miliardy korun, což je o 900 milionů více než v roce 2016. Investovat chtějí 1,1 miliardy korun a finance by měly jít na nákup nové zásahové techniky či na rekonstrukce požárních stanic pro dobrovolné hasiče. Tradičním vystavovatelem na bezpečnostních veletrzích je také Správa státních hmotných rezerv, která plánuje rozsáhlou modernizaci svých zařízení a zásob.

PYROS poprvé s prodejní zónou

Kvalitnější vybavení pro policisty

18.1.2017

V souvislosti s bojem proti hrozbám terorismu a zvýšeným důrazem na zajištění bezpečnosti státu pokračuje masivní obměna vybavení policistů a celníků. Díky navýšení rozpočtu Ministerstvo vnitra ČR plánuje ještě v letošním roce investovat stovky miliónů korun do nových vozidel, neprůstřelných vest, zbraní nebo ručních laserových radarů. Dále by se měly kupovat doplňky a součásti uniforem, motocykly, ruční měřiče rychlosti, systémy rádiového spojení a nové informační systémy. Ve střednědobém horizontu bude Policie ČR nakupovat víceúčelové vrtulníky, terénní vozidla či optické přístroje.

Kvalitnější vybavení pro policisty

Audiopro s.r.o.

3.1.2017
Audiopro s.r.o.

DENIOS s.r.o.

3.1.2017
DENIOS s.r.o.

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště