Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
6.-8.10. 2021

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

QTEST

1.3.2017
QTEST

ARIGA, s.r.o.

1.3.2017
ARIGA, s.r.o.

APOS BRNO s.r.o.

1.3.2017
APOS BRNO s.r.o.

Nejtvrdší hasič přežil. Je z Žarošic

23.2.2017

Hodonín - Toughest Firefighter Alive, neboli Nejtvrdší hasič přežije. Pod tímto názvem se skrývá soutěž hasičů. Právě na mezinárodním mistrovství, které se konalo nedávno v maďarském Orosháze, zazářil rodák z Žarošic Petr Moleš. Hodonínský hasič, který se tomuto povolání věnuje už deset let, se totiž stal absolutním vítězem. „Jsem součástí reprezentačního družstva, které trenér skládá podle výsledků časů v Českém poháru. To je u nás nejvyšší hasičská soutěž. Do Maďarska jsme jeli pouze čtyři," přiblížil Moleš nominaci do Maďarska, kde se prosadil mezi sto padesáti účastníky z osmi zemí.

Nejtvrdší hasič přežil. Je z Žarošic

ČR investuje do bezpečnosti, na veletrzích IDET, PYROS a ISET 2017 se bude nakupovat

23.1.2017

Do posílení bezpečnosti stát hodlá investovat miliardy, rozšíření a modernizaci výbavy plánují vojáci, policisté, hasiči i celníci. Stejně postupují také vlády dalších zemí, což je dobrou zprávou pro exportně orientovaný český obranný a bezpečností průmysl. Na letošních bezpečnostních veletrzích v Brně se očekává nejkomplexnější přehlídka oborové nabídky za několik posledních ročníků.

ČR investuje do bezpečnosti, na veletrzích IDET, PYROS a ISET 2017 se bude nakupovat

PYROS poprvé s prodejní zónou

22.1.2017

Také hasiči plánují modernizaci techniky a vybavení, a to jak profesionálové z Hasičského záchranného sboru ČR, tak příslušníci dobrovolných hasičských sborů. Celkově budou čeští hasiči letos pracovat s rozpočtem 8,7 miliardy korun, což je o 900 milionů více než v roce 2016. Investovat chtějí 1,1 miliardy korun a finance by měly jít na nákup nové zásahové techniky či na rekonstrukce požárních stanic pro dobrovolné hasiče. Tradičním vystavovatelem na bezpečnostních veletrzích je také Správa státních hmotných rezerv, která plánuje rozsáhlou modernizaci svých zařízení a zásob.

PYROS poprvé s prodejní zónou

Kvalitnější vybavení pro policisty

18.1.2017

V souvislosti s bojem proti hrozbám terorismu a zvýšeným důrazem na zajištění bezpečnosti státu pokračuje masivní obměna vybavení policistů a celníků. Díky navýšení rozpočtu Ministerstvo vnitra ČR plánuje ještě v letošním roce investovat stovky miliónů korun do nových vozidel, neprůstřelných vest, zbraní nebo ručních laserových radarů. Dále by se měly kupovat doplňky a součásti uniforem, motocykly, ruční měřiče rychlosti, systémy rádiového spojení a nové informační systémy. Ve střednědobém horizontu bude Policie ČR nakupovat víceúčelové vrtulníky, terénní vozidla či optické přístroje.

Kvalitnější vybavení pro policisty

Současně také

IDET
6. - 8.10. 2021


ISET
6. - 8.10. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště