Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
9.-12.6. 2021

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

Padesát procent vyprošťovacích zařízení mají hasiči od firmy NORDSTAHL

 

Společnost NORDSTAHL s.r.o. prezentuje na veletrhu PYROS v pavilonu F vyprošťovací nářadí od společnosti LUKAS Hydraulik GmbH, která je nejstarším výrobcem těchto zařízení v Evropě, své „vyprošťováky“ poprvé představila už v roce 1972.

Nářadí se používá při záchranných pracích na celém světě, zejména při nehodách v silniční, železniční a letecké dopravě, ale také v případě přírodních katastrof. Své uplatnění má i ve vojenské oblasti.

Dále společnost vyrábí hydraulické nakolejovací systémy, vhodné pro nakolejování vozidel v železniční a městské kolejové dopravě a nářadí pro použití v průmyslu. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 a ISO 14001.

„Společnost NORDSTAHL s.r.o. Praha působí na českém trhu od roku 1990, a za tuto dobu získala v ČR zákazníky z řad záchranářů, hasičů a společností ze stavebních, těžebních i průmyslových oblastí. V Česku tvoří naše hydraulické vyprošťovací nářadí podíl asi 50 procent ze všech těchto zařízení,“ uvedl Jan Vláčil, obchodní zástupce firmy. Ta se zabývá též prodejem a servisem záchranářských systémů LUKAS, zdvihacích a těsnících vaků VETTER, hydraulických přídavných zařízení na zemní stroje NPK a pružících systémů CONTITECH. Dále nabízí upínací kroužky a hřídelové spojky RINGFEDER, STUWE, TASS a dalších renomovaných značek, pneumatická zdvihací zařízení JDN, kompresory BAUER a licí prášky METALLURGICA.

Datum: 20.5.2015 8:40:00

Současně také

IDET
9.–11. 6. 2021


ISET
9.–12. 6. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště