Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
9.-12.6. 2021

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

MARKET.sk & SIGINT.sk

 

T-GORILLA – komplexní ochrana proti odposlechům
V současnosti toho všichni chtějí vědět co nejvíce a někteří lidé chtějí vědět něco víc právě o vás, a zvláště to, co byste neradi prozradili. Proto vám nabízíme naše komplexní zařízení, kterým si ochráníte své soukromí i pracovní tajemství.
Zařízení T-GORILLA slouží i jako kompletní prevence a ochrana před průmyslovou špionáží.

ELIDE FIRE – plně automatické hasicí zařízení s aktivací při požáru bez obsluhy
ELIDE FIRE se při kontaktu s otevřeným ohněm samo aktivuje a plameny spolehlivě uhasí. ELIDE FIRE je nejjednodušší a nejefektivnější automatické hasicí zařízení, kterým můžete snížit riziko vzniku požáru a zároveň vzniklému požáru účinně čelit.

Plašič škůdců
Pro všechny klienty civilní, vojenské a vládní, kteří požadují ekologický a humánní způsob ochrany svého domova a pracovního prostředí, ať už v interiéru nebo exteriéru, před škůdci, jako jsou například ptáci, holuby, hadi, štěkající psy, kočky, hlodavci, kuny nebo vysoká zvěř, nabízíme v našem internetovém shopu množství řešení. Naše zařízení se vyznačují rychlou a nenáročnou instalací a údržbou.

Rušička mikrofonů INFRATORNADO – SIGINT.SK 2016
Ultrazvuková rušička mikrofonů INFRATORNADO – SIGINT.SK 2016 je zařízení pracující na rušeni všech známých digitálních záznamníků, včetně rušení starších magnetofonů. Zařízení pracuje pro lidské ucho v neslyšitelných frekvencích. Jedná se o podpůrné zařízení na ochranu řeči v narušení elektronických mikrofonů.

www.market.sk

www.sigint.sk

Datum: 3.1.2017 12:53:00

Současně také

IDET
9.–11. 6. 2021


ISET
9.–12. 6. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště