Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
26.-29.5. 2021

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

INTE, s.r.o.

 

Ochrana technologických zařízení před požárem a výbuchem

Společnost INTE, s.r.o. vznikla v roce 1998. Působíme na celém území ČR, na Slovensku a ve východní Evropě. Od ledna 2016 je naším 50% vlastníkem německá společnost Fagus-GreCon Greten GmbH & Co. KG se sídlem v Alfeldu (Hannover) v Německu. Zaměřujeme se především na systémy detekce a potlačení požáru technologických zařízení a systémy detekce a hašení jisker GreCon. Máme bohaté zkušenosti s montáží elektroinstalací a slaboproudých technologií. Realizaci zakázky zajišťujeme komplexně od nabídky, přes projektovou dokumentaci, montáž, zkoušky, revize, kontroly, zprovoznění, až po záruční a pozáruční servis.

Systém detekce jisker GreCon byl speciálně vyvinut a zkonstruován pro detekci a potlačení možných zdrojů požáru v odsávacích a dopravních potrubích, filtrech, silech, bunkrech a dalších dopravních systémech. Umožňuje detekci jisker a žhavých částic, jejich hašení nebo separaci v potrubích a ostatních dopravních systémech. Zabraňuje proniknutí jisker a žhavých částic do filtrů a sil, kde by mohly způsobit požár nebo výbuch.

Firma GreCon vyvinula několik variant vlastních IR hlásičů jisker, žhavých a horkých částic, ale zahrnula do svého systému i několik špičkových požárních hlásičů jiných výrobců, jako multisenzorový hlásič požáru / detektor výbuchu MEX-3 firmy IEP, IR/UV hlásiče plamene a další typy americké firmy DET-TRONICS a SPECTREX, požární hlásiče plynů hoření GSME německé firmy GTE-ADICOS, průmyslové nasávací systémy australské firmy XTRALIS a další systémy hašení a separace. Tím firma GreCon výrazně rozšířila možnosti aplikace těchto rychle reagujících ochranných systémů.

Požární uzávěry FIRESAFE R90/K90 německé firmy GSB jsou určeny k uzavření odsávacích potrubí, procházejících mezi dvěma rozdílnými požárními úseky. Jsou určeny do potrubí pro odsávání prachovitých, zrnitých či vláknitých materiálů a k odsávání mastnot, olejových výparů a prachů. Uzávěry FIRESAFE mají v otevřeném stavu plně průchozí průřez potrubí.

Systémy ochrany proti výbuchu německé firmy REMBE jsou určeny k odlehčení nebo potlačení výbuchu. Ve spolupráci s firmami GreCon a IEP nabízí účinnou ochranu elevátorů.

www.inte.cz

Datum: 3.1.2017 16:24:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Současně také

IDET
26.–28. 5. 2021


ISET
26.–29. 5. 2021

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště