Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
9.-11.6. 2021

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

Evakuační podložky pro hasiče, záchranáře a zdravotníky

 

Novinku – Bariatrickou evakuační podložku EvacMat prezentuje na veletrhu Pyros APOS BRNO s.r.o. Slouží pro bezpečný transport bariatrických pacientů v případě ohrožení.

„Toto zařízení je testováno pro zatížení do 350 kilogramů. Upínací popruhy jsou pro správné sestavení podložky barevně rozlišeny. Pro snadnou manipulaci je podložka složena jako pohotovostní zavazadlo,“ uvedl manažer péče o zákazníky Marek Dvořák. EvacMac má rozměry 64x37x37 cm a váží 9 kilogramů. Rozložená pak má rozměry 230x244 cm. Tlumící vložka je z polyuretanu a plachta z antibakteriální nehořlavé PVC. Využívají ji zejména záchranáři, hasiči a zdravotnická zařízení.

V expozici je také k vidění evakuační podložka určená pro domovy důchodců, která slouží pro přemísťování osob spolu s matrací. Vyznačuje se vysokou nosností, spolehlivostí a snadnou manipulací (popruhy se rychle upínají a dají se na rozdíl od suchých zipů snadno utahovat a povolovat. Z podložky lze vytvořit lodičku a snadněji manévrovat v omezeném prostoru. Firma dodává také podložky vhodné do prostorů s úzkými východy, točivými schodišti apod. Zajímavá je komfortní evakuační podložka (do 240 kg), která umožňuje přepravu osob po libovolném povrchu uvnitř i venku.

Datum: 20.5.2015 8:40:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Současně také

IDET
9.–11. 6. 2021


ISET
9.–12. 6. 2021

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště