Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

EUROLAMP s.r.o.

 

Guard Trooper

Unikátní víceúčelová svítilna speciálně určená pro policii a armádní složky.

Kombinuje vysoce účinnou LED typu CREE XM-L2 a dvě sekundární LED, červenou a UV o vlnové délce 365 nm (volitelné IR, zelená a modrá). Díky těmto vlastnostem může být Guard Trooper použit nejen jako svítilna, ale může být použita červená LED dioda k zastavení vozidel nebo řízení dopravy.

Silný neodymový magnet umístěný na spodní části svítilny zajišťuje její pevné uchycení na všech kovových předmětech.

Blikající mód červené LED nahrazuje nouzové světlo a při přepnutí na UV můžete kontrolovat autenticitu dokladů (občanských průkazů, pasů) a bankovek, nebo také přítomnost syntetické DNA na bicyklech, oblečení nebo jakémkoliv takto označeném majetku.

Všechny tyto činnosti mohou být prováděny bez držení svítilny v rukou, protože může být jednoduše uchycena pomocí kovového klipsu na uniformě.

  • Cree XM-L2 (U2) 400 lm
  • 3 úrovně výkonu: turbo, vysoký a nízký
  • stroboskop s proměnlivou frekvencí

www.guardtrooper.eu


Powermoon Transformer 150k

Nový unikátní a inovativní osvětlovací systém bez textilního obalu, avšak se stejnými vlastnostmi jako klasický balon. Vyzařované světlo neoslňuje uživatele stejně jako u balonu. Robustní vodotěsný design nabízí krytí IP68 a využívá pasivního chlazení, bez nutnosti použití ventilátorů. Celý systém má velmi nízkou hmotnost, a to díky použitým materiálům. Rám je vyroben z velmi odolného karbonu a chlazení zajištují tenké profily z hliníkové slitiny, které spolehlivě odvádějí veškeré vzniklé teplo z reflektorů.

Oslní vás výkonem 150 000 lumenů. Každý díl lze natočit pod svým úhlem a lze tak nasvítit přesně požadovaný prostor. Světelný výkon lze libovolně regulovat spínačem umístěným na kabelu, nebo dálkově přes bluetooth pomocí speciální aplikace pro váš chytrý telefon – POWERMOON Mobile App. Lze také nastavit automatické vypínání a zapínání podle denní doby.Pitagone F-11

Jedná se o unikátní mobilní zařízení proti nežádoucím ničivým nájezdům vozidel o celkové hmotnosti až 7,5 tun. Snadná montáž i demontáž bariér PITAGONE F-11 nevyžaduje použití nářadí a je velmi rychlá. Bariéry PITAGONE F-11 se přizpůsobí různým terénům a je možno je použít například na chodnících, přechodech nebo nerovných cestách. Kompletně sestavenou bariéru je možno rychle odstranit z vozovky pro vozidla mající přednost (policie, hasiči, záchranná služba).

www.eurolamp.cz

PAV F 006

Datum: 13.5.2019 17:53:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště