Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

Dvacet matadorů 30leté historie veletrhu IDET


Za dlouholetou účast na veletrhu IDET bylo oceněno 20 firem a institucí, které nechyběly na prvním ročníku v roce 1993 a účastní se i letos.


Letošní ročník je ve znamení čísla 30 – právě tolik let slaví Armáda ČR a stejně dlouhá je i historie veletrhu IDET. Na společenském večeru a v závěru ceremoniálu předávání ocenění to připomněl ředitel bezpečnostních veletrhů Michalis Busios. „První ročník byl zahájen 5. června 1993 a v jeho katalogu měl tehdejší generální ředitel větu: Věřím, že tímto prvním ročníkem založíme dobrou tradici pořádání tohoto typu výstavy. Dalších 30 let ukázalo, že ta tradice je opravdu dobrá a tento 17. ročník, který je rekordní v celé historii, je toho plným důkazem. Dovolujeme si tady ocenit všechny firmy a instituce, které zde byly přítomny před 30 lety a jsou s námi i v letošním roce.“


S těmito slovy pozval Michalis Busios na pódium zástupce těchto 19 vystavujících firem a institucí. Do jubilejní dvacítky je doplnil ještě zástupce Vojenského uměleckého souboru Ondráš, protože i ten je součástí veletrhu už od prvního ročníku. Matadory 30leté historie veletrhu IDET jsou tyto firmy a instituce: Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR, B.O.I.S. – FILTRY, Ministerstvo obrany ČR, Armáda ČR, Česká zbrojovka, EVPÚ Defence, Meopta Optika, MÖNCH PUBLISHING GROUP, MPI Group, MS Line, OMNIPOL, ORITEST, Sellier & Bellot, VOP CZ, ZEVETA AMMUNITION,  Aero  Vodochody, MESIT, Tatra a STV Group resp. Poličské strojírny.

 

Datum: 25.5.2023 12:44:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště