Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PYROS
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb

DENIOS s.r.o.

 

Protipožární skříň na nebezpečné látky

Protipožární skříň na nebezpečné látky G-1201 je ideální pro bezpečné skladování hořlavin (H224-226) a nabízí nejvyšší třídu požární odolnosti až 90 minut (Typ 90 dle EN 14470-1). Žáruvzdorná bezpečnostní skříň G-1201 se vyrábí se žlutými křídlovými dveřmi, třemi výškově nastavitelnými vložnými policemi a podlahovou záchytnou vanou. Protipožární skříně G-1201 od DENIOSu mají integrovaný systém odvětrávání s přípojkou pro technické větrání a jsou certifikované.

Protipožární skříň na nebezpečné látky Protipožární skříň na nebezpečné látky
Protipožární skříň Scoper Protipožární skříň Scoper

Protipožární skříň Scoper

Protipožární skříň Scoper s vertikálně výsuvnými díly je netradiční konstrukční řešení protipožární skříně, která umožňuje díky své šířce 815 mm (případně 448 mm u varianty Slim) umístění v úzkých prostorách. I přes tuto kompaktní šířku však protipožární skříň Scoper neztrácí nic ze své skladovací kapacity, a to především díky úctyhodné hloubce 853 mm, takže může směle konkurovat klasickým protipožárním skříním. Protipožární skříň Scoper se skládá ze dvou (u verze Slim z jednoho) vertikálně výsuvných dílů, které díky své vysouvatelnosti umožňují pohodlný přístup ke všem uskladněným kapalinám.

www.denios.cz


Zeptali jsme se

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhů IDET/PYROS/ISET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Pravidelně se účastníme mezinárodního veletrhu PYROS již řadu let a naše zkušenosti byly doposud vždy pozitivní. Účast na veletrhu nám přináší skvělou příležitost pro představení našich produktů a služeb odborné veřejnosti, ale i stávajícím a novým zákazníkům, kteří navíc oceňují možnost prohlédnout si naše produkty „naživo“. Osobní setkání s našimi zákazníky, obchodními partnery, projektanty, hasiči a odborníky na BOZP nám pomáhá prohlubovat vzájemné obchodní vztahy a zároveň přináší zajímavé podněty ze strany zákazníků.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
Již tradičně představíme několik našich produktů k bezpečnému skladování a manipulaci s hořlavi­nami. Součástí naší expozice bude například protipožární skříň Scoper s požární odolností 90 minut s vertikálně výsuvnými moduly, která je vhodná pro skladování hořlavých a jiných chemikálií, záchytné vany různých velikostí pro bezpečné a předpisové skladování hořlavin, sorbenty k absorpci uniklých kapalin či bezpečnostní nádoby na hořlaviny. Představíme též naše nové požárně odolné sklady na hořlaviny typu WFP a mnoho dalších zajímavých produktů.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Očekáváme možnost získání nových kontaktů jako v před­chozích letech, ale také příležitost opětovných osobních setkání s našimi stávajícími zákazníky a obchodními partnery. Věříme, že naše expozice bude i letos pro návštěvníky zajímavá a budeme se těšit na setkání s nimi.

Datum: 6.2.2019 10:01:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště